
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
Bardzo dobrym patrzac przez pryzmat rywali. Rok temu dałoby to 5-6 miejsce, wiec w dosc bezpiecznej strefie. Arka miala wowczas 9.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#2
|
|
Boże ale ten Śląsk jest chijowy. Trzech podań do kupy nie umieją skleić. Nie oglądałem pierwszej połowy ale ten gol co strzelili to musiał być jakiś farfocel.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#3
|
. Teraz ŁKS gra ordynarnie na czas ze Zniczem. Żenada![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#4
|
|
jJak tak patrzylem na ten mecz to tak jakbym Wisle ogladal. Wieczysta siedziala na Slasku ale nie bylo do kogo wrzucic. Biedny Carlitos skakal al mu tak 20 centymetrow brakowalo. Gdyby Wieczysta miala wysokiego napastnika to pewnie cos by sie z tych wrzutek urodzilo i mieliby 3 zamiast jednego punktu.
Ciekawe jak szybko sie tam tego naucza. My trzy lata nie ogarnelismy, ze na skomasowana obrone trzeba wproadzic kogos do glowek i wyglada na to, ze i w tym sezonie nie bedzie awansu bo poki co kogos do powalczenia o dosrodkowania nie sprowadzilismy. Gdybym mial zgadywac to wieczysta jeszcze w tym okienku kogos takiego sobie sprowadzi. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|