The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96571
Stary 03.06.2025, 18:44
Za Urbancem: Igor Łasicki i Bartosz Jaroch mają kontrakty ważne do końca roku 2025.

To jest pozytywna informacja, bo nie wiąże nas aż tak bardzo z nimi, a przynamniej moze nie zawalimy startu sezonu.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96572
Stary 03.06.2025, 18:57
Jakieś to opcje awaryjne są, aczkolwiek obawiam się, że będą to niestety zawodnicy pierwszego wyboru :[

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96573
Stary 03.06.2025, 19:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Za Urbancem: Igor Łasicki i Bartosz Jaroch mają kontrakty ważne do końca roku 2025.

To jest pozytywna informacja, bo nie wiąże nas aż tak bardzo z nimi, a przynamniej moze nie zawalimy startu sezonu.
W zimie bedzie mozna sprobowac sciagnac kogos kto w lecie zmienil klub ale sie nie przyjal i bedzie szukal zmiany otoczenia lub klub bedzie mu chcial podziekowac. Trzeba tylko trzymac reke na pulsie i monitorowac takie przypadki.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96574
Stary 03.06.2025, 19:31
Ewentualnie miec na oku rynek skandynawski, tak trafil chocby do nas Colley, a esa masowo penetruja ten rynek zima
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96575
Stary 03.06.2025, 20:12
Wy tak serio piszecie?
Łasicki, na ekstraklasowym.kontrakcie, zawodnik po.operacji obu kolan w tym sezonie...a przed nim przygotowania plus sparingi z rzeźnikami z Niecieczy, Niepołomic i Mielca.
Chłop ma niewielkie szanse na to, że zdrowy przystąpi do rundy. A jego kontrakt blokuje możliwość zatrudnienia kogoś innego.
Drugi Jaroch, synonim bylejakosci, braku doskoku, głupio traconych bramek.
No faktycznie, super. Zwłaszcza że kluczowa w 1 lidze jest obrona. Nie można tracić tak.latwo jak Wisła.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96576
Stary 03.06.2025, 20:46
Napisałbym tak samo, gdyby to nie był obecnie jeden w miare zdrowy stoper w kadrze.

Nie sciagniemy w jednym oknie 3 zdrowych, dobrych stoperow, skoro mamy problem sciągnąć chocby JEDNEGO. Patrz lato 2024.

Mozemy wywalic w tym oknie 15 gosci z drużyny i ściągnąć kolejnych 15 ale sami wiemy czym to sie skonczy.

Opcja z przetrzymanie Jarocha i Łasickiego to salomonowe rozwiązanie. Nie wiąże nas przynajmniej z w/w panami na dłużej niz 6 miesiecy w momencie gdy pol druzyny mamy na walizkach
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96577
Stary 03.06.2025, 21:26
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Łasicki, na ekstraklasowym.kontrakcie
Skoro go już ma, to jeśli nie będzie chciał odejść, to i tak zablokuje kasę na wzmocnienie ŚO. To samo Jaroch.

Od biedy mogą być, jako zapchajdziury i zawodnicy do rotacji. No chyba, że wolisz rotować Szotem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96578
Stary 03.06.2025, 21:44
Zamiast 6 nowych obrońców musimy podpisać tylko 4.
Jaroch jest przeciętny, ale jest o wiele lepszy od beznadziejnego Szota.
Mamy dwa okienka zamiast jednego, by znaleźć wartościowego zastępcę.
Skrzydłowi, lewy obrońca, środkowi obrońcy, defensywny pomocnik i dopiero później priorytetem jest prawy obrońca, może na równi z defensywnym pomocnikiem.

Co do Łasickiego, to nie jestem jego fanem i mam nadzieję, że to jego ostatnia runda w Wiśle, ale na ten moment mamy 2 zdrowych obrońców i kontuzjowanwgo Kutwę. Od biedy może być jeszcze na te pół roku.

Czekam na dalsze info out/in
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96579
Stary 04.06.2025, 10:14
Zastanawiam się jak ktoś może zakładać jednocześnie 2 warianty:
a) Broda i Łasicki będą zdrowi i do gry przez całą rundę jesienną
b) Broda i Łasicki prezentują odpowiedni poziom jakościowy dla potrzeb Wisły.

Moim zdaniem nie zachodzi ani jedno ani drugie. Utrzymywanie ich kontraktów to dalsze wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96580
Stary 04.06.2025, 10:23
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się jak ktoś może zakładać jednocześnie 2 warianty:
a) Broda i Łasicki będą zdrowi i do gry przez całą rundę jesienną
b) Broda i Łasicki prezentują odpowiedni poziom jakościowy dla potrzeb Wisły.

Moim zdaniem nie zachodzi ani jedno ani drugie. Utrzymywanie ich kontraktów to dalsze wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Jest tez trzeci wariant W przypadku Wisły im wiecej transferow w jednym czasie trzeba przeprowadzić tym wieksze prawdopodobieństwo wtopy.

W klubie nie zdolali przez caly sierpien 2024 sciagnac zastepstwa za Colleya (po kolei opcje sie wywalaly), ze juz widze jak ściągniemy w jednym oknie 3 stoperow. A zapewne byłyby to pozycje nr 8, 15 i 18 na naszej liscie stoperow.

Nie trzeba miec kursu uefa pro żeby wiedzieć ze tyle zmian jednoczenie w zespole skutkuje całkowity wywaleniem na poczatku sezonu.

Jakbym mial fundusze i czas to bym stworzyl zespol od 0 w czasie jednego okna, tyle ze życie to nie FM
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96581
Stary 04.06.2025, 12:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Za Urbancem: Igor Łasicki i Bartosz Jaroch mają kontrakty ważne do końca roku 2025.

To jest pozytywna informacja, bo nie wiąże nas aż tak bardzo z nimi, a przynamniej moze nie zawalimy startu sezonu.
Obaj są do dupy, obaj za dużo zarabiają ALE jeśli ściągniemy kogoś lepszego to i tak pójdą na ławkę.
A jeśli nie to nie będzie przynajmniej cyrku z graniem juniorami albo przesuwaniem pomocników na starcie sezonu.

Z tego samego powodu powinniśmy przedłużyć Alfaro (z uwagi na wiek nie powinien dużo kosztować) i Kiakosa. Przyjdzie ktoś lepszy to siądą na ławce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2025 o godz. 12:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96582
Stary 04.06.2025, 13:58
Ibe-Torti z SSW fajnie jakby przyszedł. Na obronę ten Dijaković i może Warczak by się skusił na powrót do nas, jako konkurencja dla Jarocha?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96583
Stary 04.06.2025, 14:02
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Ibe-Torti z SSW fajnie jakby przyszedł. Na obronę ten Dijaković i może Warczak by się skusił na powrót do nas, jako konkurencja dla Jarocha?
Warczak ma kontrakt do 2026
nie łudź się, że wydamy cokolwiek za niego

z SSW mamy już jednego i myślę że wystarczy, wprawdzie ten Torti ma kontrakt do czerwca, ale ma opcję przedłużenia o rok
Ostatnio edytowane przez emjot : 04.06.2025 o godz. 14:15.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96584
Stary 04.06.2025, 14:09
emjot napisał(a):Wyświetl post
Warczak ma kontrakt do 2026
nie łudź się, że wydamy cokolwiek za niego
skoro podobno mamy procent od następnego transferu, to dostaniemy od razu 1/3 kwoty z powrotem
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96585
Stary 04.06.2025, 14:12
JK potwierdził że Krzyżanowski wraca do Wisły.

Zobaczymy czdgo nauczył się przez rok w Primaverze. Gorszy w starciu z 1 ligowymi rywalami niż wtedy nie będzie.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96586
Stary 04.06.2025, 14:15
Watts napisał(a):Wyświetl post
skoro podobno mamy procent od następnego transferu, to dostaniemy od razu 1/3 kwoty z powrotem
ale trzeba mieć jeszcze te 2/3
a z tym może być cienko

ps. jakby Krzyżanowski nie wracał, a Włosi zapłacili (jakby babcia miała wąsy....).... kiedyś
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96587
Stary 04.06.2025, 15:26
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Ibe-Torti z SSW fajnie jakby przyszedł. Na obronę ten Dijaković i może Warczak by się skusił na powrót do nas, jako konkurencja dla Jarocha?
Tak jak Ci napisali wyżej - to są za ciency piłkarze żeby płacić za nich tyle ile ich klub sobie za nich zażyczy.

Tobie się wydaje że oni tych młodych wystawiają dla jajec, bo tak fajnie oblatywać seryjnie łomot w pierwszej lidze? Za gotówkę to można kupować jakieś punktowe wzmocnienia, a nie "talenty" z dołu tabeli pierwszej ligi.

Zakładając że nas w ogóle stać na kupowanie piłkarzy, bo moim zdaniem - nie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2025 o godz. 15:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96588
Stary 04.06.2025, 16:54
emjot napisał(a):Wyświetl post
ale trzeba mieć jeszcze te 2/3
a z tym może być cienko

ps. jakby Krzyżanowski nie wracał, a Włosi zapłacili (jakby babcia miała wąsy....).... kiedyś
z tego co słyszałem nie będzie tak źle, ale jeśli to prawda, to jak z wygraną w totka - głupi rozwali każdą sumę pieniędzy i za jakiś czas wróci do punktu wyjścia
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96589
Stary 04.06.2025, 16:59
Warczak jak wielu młodych (np. Sukiennicki ) się zapowiadał - widziałem go na górce formy Stali na początku sezonu bodaj w trzech meczach - no ok wybiegany, szybki, gorzej z bronieniem było, ale młody jest może by się wyrobił (tak myślałem)
tyle, że pod koniec sezonu, jak go zobaczyłem w meczu z nami to to nawet nie był cień kopacza z początku sezonu
był dramatyczny

szkoda sobie w tym momencie głowy zawracać
Tego Tortiego to bym nawet za darmo tu nie chciał...

ps. eks nasz kopacz (Przybyłko) po zerwaniu więzadeł i zaliczeniu dwóch spadków z Wartą wylądował w Niepołomicach
kiedyś się zapowiadał
teraz ... inwalidów po zerwaniu mamy kilku... (na L4: Skrobański, Uryga, Starzyński.... niby w grze: Łasicki)
na szczęście nikt nie wpadł na pomysł by go tu ściągać
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96590
Stary 04.06.2025, 17:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
JK potwierdził że Krzyżanowski wraca do Wisły.

Zobaczymy czdgo nauczył się przez rok w Primaverze. Gorszy w starciu z 1 ligowymi rywalami niż wtedy nie będzie.
Pożyjemy-zobaczymy albo nie. Mnie się wydaje, że klub typu Widzew czy motor może zechcieć zainwestować te 400-500 tys euro w nadziei odsprzedaży za 2-3 bańki euro za 2-3 lata. Rzecz w tym żeby nieźle zagrać za rok w pucharach co uważam zwłaszcza w przypadku Widzewa jest realne.
A zabawniejszy scenariusz jest taki, że 2 tygodnie po zakończeniu umowy wypożyczenia zgłosi się choćby to torino i powie, że w sumie moze kupić k, ale za stówkę. I po ciężkich negocjacjach padalec go sprzeda za 150 tys euro.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96591
Stary 04.06.2025, 18:16
coby uporządkować:

in:
połamany Olejarka z wypożyczenia do Znicza (wisłaportal w grudniu pisała, że ma pół roku z głowy)
Dziedzic z Puław z wypo
Staszak z KKS Kalisz (za kasę)
Krzyżanowski (kontuzjowany) z Torino
Wiśniewski z Wieczystej (ale to raczej grajek do rezerw)
Szywacz ze Skry Częstochowa (ale tak jak w przypadku Wiśniewskiego do rezerwa)

out - przynajmniej na tą chwilę
wszyscy koniec kontraktów

Cziczkan
Colley
Skrobański (zerwane więzadła)
Kiakosa (tu chyba opcja jest na przedłużenie)
Szot
Alfaro
Gogół (kontuzja)
Igebekeme (chce go Ara i Śląsk)
Baeny (ponoć chce go Motór)

szykuje się niezły przeciąg w szatni
Ostatnio edytowane przez emjot : 06.06.2025 o godz. 18:23.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96592
Stary 04.06.2025, 20:31
W 2023 odeszli: Fernandez, Mula, Igbekeme, Moltenis, Tachi, Bieganski, Cisse, Hugi, Benito, Pereira, Balta, Plewka, Wachowiak, (13)
W 2024 odeszli: Sobczak, Goku, Villar, Żyro, Junca, Satrustegi, Bregu, Sapała,Raton, Omrani, Mlynski, Basha, Fazlagic, Krzyzanowski (wyp), Dziedzic (wyp), Olejarka (wyp) (16)

Oczywiscie wielu w różnych momentach sezonu

Jesli kogos pominalem to wybaczcie, pisalem z pamieci.

My to generalnie lubimy co pol roku grubo przewietrzyc. Mozna sie przyzwyczaić.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.06.2025 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96593
Stary 04.06.2025, 20:49
Są plusy i minusy kontraktów w stylu 1+1.

Szczerze powiedziawszy chyba wolę wietrzenie szatni co rok, niż kolejnego Fazlagicia żerującego na klubie przez kilka lat. Dodatkowo przy sorcie piłkarzy, których zatrudniamy, jest to po prostu najbezpieczniejsza opcja dla nas.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96594
Stary 05.06.2025, 10:22
https://weszlo.com/2025/06/05/transf...polskie-kluby/

Cytat:
Wielu piłkarzy na TransferRoom szuka Wisła Kraków, która potrzebuje stopera, prawego obrońcy, skrzydłowego i napastnika. Klub może ich wypożyczyć albo sprowadzić za darmo, bez płacenia kwoty odstępnego. Oferowane pensje to w każdym przypadku 114 tysięcy euro rocznie (ok. 40 tysięcy zł miesięcznie).
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96595
Stary 05.06.2025, 10:25
Wszystkie te modele, ejaje sprowadzają się na końcu do piłkarskiego tindera?
Dobre
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96596
Stary 05.06.2025, 10:26
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie te modele, ejaje sprowadzają się na końcu do piłkarskiego tindera?
Dobre
najważniejsze żeby grzebać we wszystkich kolorowych kubłach i jeszcze sprawdzić, czy na gabarytach ktoś jakiegoś dobrego mebla nie wyrzucił

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
A na tym piłkarskim tinderze to można do jakiejś laski, znaczy piłkarza, napisać bezpośrednio czy się wrzuca swoją fotkę, znaczy herb i czeka czy ktoś polajkuje?
nie wiem, ale pewnie to działa w obie strony
Ostatnio edytowane przez Watts : 05.06.2025 o godz. 10:33.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96597
Stary 05.06.2025, 10:31
Watts napisał(a):Wyświetl post
najważniejsze żeby grzebać we wszystkich kolorowych kubłach i jeszcze sprawdzić, czy na gabarytach ktoś jakiegoś dobrego mebla nie wyrzucił
A na tym piłkarskim tinderze to można do jakiejś laski, znaczy piłkarza, napisać bezpośrednio czy się wrzuca swoją fotkę, znaczy herb i czeka czy ktoś polajkuje?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96598
Stary 05.06.2025, 10:54
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie te modele, ejaje sprowadzają się na końcu do piłkarskiego tindera?
Dobre
To by byl trafny zarzut jakby nie to że wszystkie polskie kluby juz wrzucaja tam "ogloszenia".

Im wiecej źródeł tym lepsze opcje do wyboru
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96599
Stary 05.06.2025, 11:12
No my mamy takie źródła, że scauting nie działa, algorytmy mamy super ale by trzeba mieć kasę na transfery, po śmietnikach też szukamy a koniec końców przychodzą gracze po znajomości - bo kiedyś Bashan gdzieś grał i go znał, bo już kiedyś Poletanovic czy Igbekeme tu grał itd.

Tu się nic kupy nie trzyma między paplanina Zaskrońca a faktami.

Dlatego my sobie możemy szukać wszędzie, a na koniec schemat będzie ten sam. Przyjdą młode talenty, koledzy Bashy czy kogoś innego i jakoś szrot z dupy wyjęty bo agent wcisnął.

W tym okienku jest dużo do zrobienia. Mamy jeszcze z przeszłości jakościowych piłkarzy, którzy się sprawdziło w I lidze czy ekstraklasie u nas i by chcieli wrócić, czy Igbekeme i Poletanovic to już byli ostatni? Bo jeśli tacy odpadną to tym bardziej może być słabo jeśli naaciagamy samych Omranich czy Kissow
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96600
Stary 05.06.2025, 11:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To by byl trafny zarzut jakby nie to że wszystkie polskie kluby juz wrzucaja tam "ogloszenia".

Im wiecej źródeł tym lepsze opcje do wyboru
A inne polskie kluby tez próbują wymyślić piłkę na nowo i chwalą się rozbudowanymi narzędziami z których ma korzystać cały piłkarski świat?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:34.