
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Ewentualnie miec na oku rynek skandynawski, tak trafil chocby do nas Colley, a esa masowo penetruja ten rynek zima
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
A jeśli nie to nie będzie przynajmniej cyrku z graniem juniorami albo przesuwaniem pomocników na starcie sezonu. Z tego samego powodu powinniśmy przedłużyć Alfaro (z uwagi na wiek nie powinien dużo kosztować) i Kiakosa. Przyjdzie ktoś lepszy to siądą na ławce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2025 o godz. 12:24.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
|
|
Ibe-Torti z SSW fajnie jakby przyszedł. Na obronę ten Dijaković i może Warczak by się skusił na powrót do nas, jako konkurencja dla Jarocha?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
nie łudź się, że wydamy cokolwiek za niego z SSW mamy już jednego i myślę że wystarczy, wprawdzie ten Torti ma kontrakt do czerwca, ale ma opcję przedłużenia o rok
Ostatnio edytowane przez emjot : 04.06.2025 o godz. 14:15.
![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
JK potwierdził że Krzyżanowski wraca do Wisły.
Zobaczymy czdgo nauczył się przez rok w Primaverze. Gorszy w starciu z 1 ligowymi rywalami niż wtedy nie będzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
a z tym może być cienko ![]() ps. jakby Krzyżanowski nie wracał, a Włosi zapłacili (jakby babcia miała wąsy....).... kiedyś ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
Tobie się wydaje że oni tych młodych wystawiają dla jajec, bo tak fajnie oblatywać seryjnie łomot w pierwszej lidze? Za gotówkę to można kupować jakieś punktowe wzmocnienia, a nie "talenty" z dołu tabeli pierwszej ligi. Zakładając że nas w ogóle stać na kupowanie piłkarzy, bo moim zdaniem - nie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2025 o godz. 15:29.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
|
Warczak jak wielu młodych (np. Sukiennicki
) się zapowiadał - widziałem go na górce formy Stali na początku sezonu bodaj w trzech meczach - no ok wybiegany, szybki, gorzej z bronieniem było, ale młody jest może by się wyrobił (tak myślałem)tyle, że pod koniec sezonu, jak go zobaczyłem w meczu z nami to to nawet nie był cień kopacza z początku sezonu był dramatyczny szkoda sobie w tym momencie głowy zawracać Tego Tortiego to bym nawet za darmo tu nie chciał... ps. eks nasz kopacz (Przybyłko) po zerwaniu więzadeł i zaliczeniu dwóch spadków z Wartą wylądował w Niepołomicach kiedyś się zapowiadał teraz ... inwalidów po zerwaniu mamy kilku... (na L4: Skrobański, Uryga, Starzyński.... niby w grze: Łasicki) na szczęście nikt nie wpadł na pomysł by go tu ściągać ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
|
A zabawniejszy scenariusz jest taki, że 2 tygodnie po zakończeniu umowy wypożyczenia zgłosi się choćby to torino i powie, że w sumie moze kupić k, ale za stówkę. I po ciężkich negocjacjach padalec go sprzeda za 150 tys euro. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
|
coby uporządkować:
in: połamany Olejarka z wypożyczenia do Znicza (wisłaportal w grudniu pisała, że ma pół roku z głowy) Dziedzic z Puław z wypo Staszak z KKS Kalisz (za kasę) Krzyżanowski (kontuzjowany) z Torino Wiśniewski z Wieczystej (ale to raczej grajek do rezerw) Szywacz ze Skry Częstochowa (ale tak jak w przypadku Wiśniewskiego do rezerwa) out - przynajmniej na tą chwilę wszyscy koniec kontraktów Cziczkan Colley Skrobański (zerwane więzadła) Kiakosa (tu chyba opcja jest na przedłużenie) Szot Alfaro Gogół (kontuzja) Igebekeme (chce go Ara i Śląsk) Baeny (ponoć chce go Motór) szykuje się niezły przeciąg w szatni
Ostatnio edytowane przez emjot : 06.06.2025 o godz. 18:23.
![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
W 2023 odeszli: Fernandez, Mula, Igbekeme, Moltenis, Tachi, Bieganski, Cisse, Hugi, Benito, Pereira, Balta, Plewka, Wachowiak, (13)
W 2024 odeszli: Sobczak, Goku, Villar, Żyro, Junca, Satrustegi, Bregu, Sapała,Raton, Omrani, Mlynski, Basha, Fazlagic, Krzyzanowski (wyp), Dziedzic (wyp), Olejarka (wyp) (16) Oczywiscie wielu w różnych momentach sezonu Jesli kogos pominalem to wybaczcie, pisalem z pamieci. My to generalnie lubimy co pol roku grubo przewietrzyc. Mozna sie przyzwyczaić.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.06.2025 o godz. 20:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
|
|
Są plusy i minusy kontraktów w stylu 1+1.
Szczerze powiedziawszy chyba wolę wietrzenie szatni co rok, niż kolejnego Fazlagicia żerującego na klubie przez kilka lat. Dodatkowo przy sorcie piłkarzy, których zatrudniamy, jest to po prostu najbezpieczniejsza opcja dla nas. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
|
https://weszlo.com/2025/06/05/transf...polskie-kluby/
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
|
|
Wszystkie te modele, ejaje sprowadzają się na końcu do piłkarskiego tindera?
Dobre ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
![]() nie wiem, ale pewnie to działa w obie strony
Ostatnio edytowane przez Watts : 05.06.2025 o godz. 10:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
|
|
A na tym piłkarskim tinderze to można do jakiejś laski, znaczy piłkarza, napisać bezpośrednio czy się wrzuca swoją fotkę, znaczy herb i czeka czy ktoś polajkuje?
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
No my mamy takie źródła, że scauting nie działa, algorytmy mamy super ale by trzeba mieć kasę na transfery, po śmietnikach też szukamy a koniec końców przychodzą gracze po znajomości - bo kiedyś Bashan gdzieś grał i go znał, bo już kiedyś Poletanovic czy Igbekeme tu grał itd.
Tu się nic kupy nie trzyma między paplanina Zaskrońca a faktami. Dlatego my sobie możemy szukać wszędzie, a na koniec schemat będzie ten sam. Przyjdą młode talenty, koledzy Bashy czy kogoś innego i jakoś szrot z dupy wyjęty bo agent wcisnął. W tym okienku jest dużo do zrobienia. Mamy jeszcze z przeszłości jakościowych piłkarzy, którzy się sprawdziło w I lidze czy ekstraklasie u nas i by chcieli wrócić, czy Igbekeme i Poletanovic to już byli ostatni? Bo jeśli tacy odpadną to tym bardziej może być słabo jeśli naaciagamy samych Omranich czy Kissow ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|