
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#38
|
|
Panowie, ale to są (za wyjątkiem jednostek jak Rodado, Carbo, James, Poletanović, Mikulec i Colley) po prostu słabi piłkarze.
Większość strzałów jest albo w środek bramki, albo ponad metr obok. Tutaj Jaroch z sytuacyjnej piłki przynajmniej w słupek uderzył, ale Zwoliński - środek, Sukiennicki - leciutko w środek, Duda - dwa metry obok słupka, Jaroch niekryty przez nikogo - nie trafił w piłkę ![]() Pomijam strzały które minęły bramkę o więcej niż dwa metry bo nie wiem czy można je nadal nazwać strzałem... Pozytywnie na tym tle wyróżnia się Kutwa którego strzały wyglądają sensownie, ale z uwagi na pozycję rzadko dochodzi do piłki w polu karnym przeciwnika. No i w oczach Jopa jest za niski i nie ma statusu legendy, to nie gra...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.03.2025 o godz. 09:04.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|