The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.03.2025, 08:04
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Przesadzasz trochę z tym Duda
Ok, jego sfg to kuriozum, zwalnianie gry też jest irytujące
Ale potrafi się uwolnić spod krycia, nieźle panuje nad piłką i ja prowadzi, jak na środkowego pomocnika ma przyzwoity drybling , otwiera grę podaniami, widzi sporo
Beznadziejne strzela , to fakt, nadaje się tylko do gry krótkimi podaniami
Ale z mądrym sztabem szkoleniowym można uwypuklić jego zalety i przykryć jego wady
Natomiast goście( czyli Jop i Ucho Prezesa) którzy wymyślili że on wraz z Jamesem może stanowić dwuosobowy środek pomocy w siłowej lidze ( w sumie to w jakiejkolwiek lidze)powinni dostać 10 letni zakaz pracy w profesjonalnej piłce ( czyli od 2 ligi wzwyż)
Rzadko uwolni się spod krycia, czasem wymusi faul, odbierze piłkę raz na ruski rok, ale jak przeciwnik przyciśnie to znika.

To o czym piszesz to właśnie próby wciśnięcia na siłę miernego piłkarza z nadzieją że się podciągnie na odpowiedni poziom. Trzeci rok w pierwszej lidze i niczego podobnego nie widać.

Jakiegokolwiek postępu też.

Nie znalazł się też trener który by przykrył jego wady i uwypuklił zalety. Sądziłem zreszta że celem jest awans, a nie próby wciśnięcia kwadratowego klocka w okrągłą dziurę - z góry skazane na niepowodzenie. Jak widać się mylę - celem klubu Wisła Kraków jest ogrywanie przyszłych piłkarzy Siarki Tarnobrzeg i Bytovii Bytów, nasz wielki wkład w Polski futbol.

Nie sądzę żebym przesadzał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2025 o godz. 09:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20.