The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adryan
Senior Member
 
Od: 04.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2025, 20:15
Swoją drogą to naprawdę żeby nikt nie zrobił czegokolwiek z wykonywaniem SFG przez Dudę to jest kpina. Wszystkie piłki są grane jakby chłop tydzień nic nie jadł, zero zagrożenia, albo 80% kończy się na pierwszym obrońcy rywala, jeszcze piłka zagrana na wysokości klatki piersiowej tego obrońcy. No jak tutaj można cokolwiek powiedzieć pozytywnego, już zostawiając Dudę to czy w sztabie nikt tego nie widzi, że co tydzień jest grana ta sama zdarta płyta z jego rożnymi czy jak? Nie może chociaż raz czy dwa ktokolwiek inny spróbować wykonać, może nawet większe prawdopodobieństwo by było, że przekopie piłkę w okolice pola karnego, a nie przed.
Zmiany i zarządzanie meczem przez Jopa wołają o pomstę do nieba, widocznie graliśmy zbyt szybko stąd pojawiła się zmiana Alfaro, Sukiennicki wszedł też nie wiem po co, no wszystkie decyzje dzisiaj fatalne, jedno wielkie dno i kilometr mułu.
Krycie też dobre, przy drugiej bramce Letniowski miał tyle miejsca i przestrzeni, że mógłby sobie namiot rozbić a nikt z naszych by nawet nie dobiegł, mieli jedną przestrogę przy bramce na 1:1, gdzie też zawiodło ustawienie i krycie w okolicach 16 metra, nikt im nie powiedział, że jest tam lej po bombie?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:17.