
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#6211
|
|
W tym momencie pewne jest już, że nie spadnie nam z nieba ekstra 5 baniek w lecie 2025.
Jeśli nie awansujemy, to lato 2025 będzie pełne nerwowych ruchów. Najprawdopodobniej trzeba będzie sprzedać Angela i Kacpra, żeby w ogóle były pieniądze na wegetowanie przez kolejny sezon. Oczywiście nie ma co się łudzić, że w ich miejsce zostaną sprowadzeni zawodnicy o podobnych umiejętnościach. Będzie to ruch podobny do wypuszczenia w jednym okienku zimowym Aschrafa i Yeboaha, co skończyło się spadkiem z Ekstraklasy. Żeby wyjść z obecnej spirali upadku sportowo-finansowego, w jakiej jesteśmy, trzeba kogoś z zewnątrz z kasą i doświadczeniem. Moim zdaniem sezon 2025/2026 będzie przeznaczony na gorączkowe szukanie inwestora, bo chyba nikt się nie łudzi, że w I lidze możemy sobie pykać w nieskończoność. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Online |
#6212
|
Trawersując, i tylko takich inwestorów nie ma... Najpierw aby spłacić długi ( w tym pożyczki) trzeba włożyć 50 baniek Potem, przy założeniu, że taki inwestor chce coś osiągnąć musi dołożyć 20 baniek aby wzmocnić drużynę. Czyli na wejście 70 baniek. Realnie nie do odzyskania w tym życiu. Ja wiem, w zamian za to ten prestiż, ta pozycja i sława... Palec pod budkę, bo za minutkę zamykam budkę... No lecą tłumy ich, tłumy ich... Poproszę o choć jedno potencjalne nazwisko. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#6213
|
|
Ale mamy za to sklep. I mieliśmy utalentowanego trenera z wizją. Przyszłą gwiazdę europejskiej trenerki. Czepiacie się.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#6214
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6215
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#6216
|
Chichot historii będzie taki, że w międzyczasie Kwiecień przejął osiedlowy klub, doporowadzil go na szczebel centralny, a w przyszłym sezonie wetrze dwukrotnie w podloge wielką Wisłę królewicza i z dużym prawdopodobieństwem awansuje eklapy ![]() A Wisła z którą chciał startować od 4 ligi będzie się zakopywać na kolejne dekady w niebycie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#6217
|
|
Włożyć dziś te kilkadziesiąt czy sto mln zł w Wisłę żeby co z tego mieć- oto jest pytanie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6218
|
Spójrz może jakie Kacper ma liczby W PIERWSZEJ LIDZE i jakie gówniane mecze potrafi tam zagrać. Jedyny piłkarz na jakim możemy zarobić to Rodado. Ale nie tyle żeby spłacić długi ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#6219
|
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#6220
|
Nie zapominajcie, że potencjał kibicowski to nie jest środek trwały. I zainteresowanie Wisła z roku na rok będzie spadać na łeb jak będziemy się kopać po czołach na niższych poziomach rozgrywkowych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6221
|
|
Problem w tym że nie ma nikogo takiego, zwłaszcza w czasie recesji.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#6222
|
|
Sprawa jest prosta.Bez umorzenia znacznej części pożyczek właścicielskich pies z kulawą nogą tutaj sam nie przyjdzie.Dług względem TS-u ścina się bezboleśnie to tak naprawdę pieniądze niczyje, ale moim zdaniem także obecni współwłaściciele muszą wziąć na klatę odpowiedzialność za kupę gówna którą udało im się uwalić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#6223
|
|
Cytat:
Nikt o zdrowych zmysłąch w ten burdel nie wejdzie bo tutaj tylko układy się liczą. Jak jesteś swój to wybaczymy wszystko, później lub wczesniej nazwiemy cię legendą, jak nie jesteś od nas to jak chcesz to możesz płacić na klub, tylko żebyś czasem się nie mieszał w różne interesy przy Wiśle. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6224
|
|
Dlatego moim zdaniem w to wejdzie tylko ktoś kto emocjonalnie jest związany z klubem czy miastem. Nie mam wiedzy czy oprócz WK i BC ktoś taki z odpowiednim majątkiem jest.
Tylko bowiem, będąc emocjonalnie związanym będziesz godził się np na hejt w necie jak coś nie pójdzie, bo po prostu będzie cię kręcić zrobienie z twojego klubu czegoś mocnego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#6225
|
Czy jest tu jakiś biznes do zrobienia za te włożone 100 baniek? Hahahahaha.. No nie, jest za to klub top 3 (?) z grupą niechcianych przyszłych kolegów w pakiecie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 17.12.2024 o godz. 22:05.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#6226
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6227
|
|
To prawda, jakby się ktoś tym przejmował to z Lechem już dawno musieli by dać sobie spokój. Mało kogo to obchodzi, robią swoje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#6228
|
Dlatego to musi jebnąć. Ez tego nie będzie „odnowienia „ Wisły |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Online |
#6229
|
|
Inwestor do nas nie przyjdzie ale nie z powodu "złych" kibiców tylko z powodu długów na poziomie 50 mln.
To jest realny problem a nie lizanie czegoś tam. Przykładowo, czy Rutki przejmowały się "kibolstwem"? Nie. Przejmowały się długami. Dlatego blisko dwadzieścia lat temu położyły Lecha by ich nie spłacać. I pojawił się nowy Lech, grający na licencji Amici, nie mający długów. I co dalej? Owszem, dla nas beka Ale kto się tym przejmuje... Natomiast widać realne zarządzanie strategiczne, które w ciągu tych lat zaowocowało m.in: -stworzeniem stabilnych podstaw funkcjonowania klubu -3 razy mistrzostwo - stworzeniem najlepszej akademii -grube miliony przychodów z transferów -wieloma meczami w europejskich pucharach (Juve, MC, itd) Czy były błędy? Oczywiście. Ale kto ich nie robi. A kibolstwo? Wiele razy szumiało, robiło jakieś bojkoty ... I co? I nic. Generalnie Rutki się tym nie przejmują. ![]()
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6230
|
|
Słuchałem sobie dzisiaj Karcza i strasznie smutny obraz się z tego wyłania. Nie będzie nawet dyrektora akademii, bo ponoć nie zgłosił się nikt ciekawy, a w domyśle chodzi oczywiście o hajs, bo gdyby Wisłę było stać to ściągnęłaby kogoś docelowego. Tym sposobem tak ważna funkcja jest w rękach kogoś zupełnie niedoświadczonego w tej roli (jak w sumie inne w tym klubie). Śmiga mi też co chwilę jakiś news, że inne kluby się rozwijają, budują struktury, a u nas jakiś totalny marazm, nie słychać o niczym o żadnych rekrutacjach do pionu sportowego w gabinetach czy na murawie.
Z biur też podobno co ktoś zdolniejszy to ucieka. Smutny obraz całości niestety. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline |
#6231
|
|
Cytat:
Z roku na rok sytuacja w klubie jest gorsza. Bal na titanicu trwa, długi przekroczyły już zapewne 60 mln złotych. Zero refleksji, dalej błędne ufanie amatorom i niedoświadczonym. Przedłużmy więcej kontraktów zawodnikom, którzy na to nie zasługują(Wisła nie zostawia w potrzebie) budżet wytrzyma. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#6232
|
|
Odkąd banda przebierańców przejęła klub ten jest w coraz gorszej kondycji finansowej, zamiast topnieć dlug wciąż się powiększa a z kolei poziom sportowy leci na łeb na szyję. Walczymy o ekstraklase z dwoma napastnikami w kadrze. Jak można wierzyć i ufać temu binarnemu frajerowi w spektrum autyzmu.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 21.12.2024 o godz. 18:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6233
|
|
Może Kuba i reszta mają już wywalone na to i po prostu dają hajs, żeby jeszcze kiedyś cokolwiek odzyskać.
Ale tak, dziwię się, że każdy na to przyzwala tam w środku co się robi z tym klubem, zaraz dadzą kolejne pożyczki na zabawę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#6234
|
|
Kuba i reszta to doprowadzili do tego co jest teraz... zostawili Królewskiemu Wisłę na 10 miejscu w 1 lidze, bez kasy i z wagonem drogiego szrotu na długich umowach.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline |
#6235
|
|
A Królewskiego wtedy nie było w klubie? On wtedy współrządził więc co to za argument, że mu ktoś coś zostawił? Kogo z drogiego szrotu na długich umowach mu wtedy zostawili? Młynski, Fajtłapa, Colley( chyba tylko on) i Uryga.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#6236
|
|
Co Królewskiemu zostawili?Przecież płaczek spod Gorlic pierwszy chciał stąd spierdalać i oddawać udziały.Został bo w jego chorej głowie zrodziła się wizja budowy klubu w oparciu o AI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#6237
|
Królewicz wcześniej był w klubie, ale potakiwaczem rodzinki, do czasu kiedy nagle zaczął być jedynym winnym, wtedy się zbuntował. Dlatego rodzinka jest taka zdystansowana i czeka, aż całą patologię w klubie będzie można przypisać tylko Królewskiemu. Ten zeszłoroczny puchar był bardzo nie na miejscu .![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#6238
|
|
Nic nie chciał oddawać, tylko grał po publiczkę żeby wyjebać wszystkich, zostać bohaterem dla drozdów i prowadzić klub wg swojej wizji - no w międzyczasie "sprzedawał" jeszcze klub przez pół roku.
Wszystko pięknie wygląda w mediach na X. Tam Wisła i Królewski to dwa idealne podmioty, sukcesy, praca, transparentność, nowoczesność. Szkoda tylko że to wizję Zaskronca a nie jakiekolwiek fakty. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#6239
|
|
Oczywiście. I teraz ciężko go będzie oderwać od tego skoro już raz zasmakował bycia w tej roli.
Mały promyk nadziei, że Socios zdecydowali, że nie dadzą kasy na pierwszą drużynę więc nie będą tego finansować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#6240
|
|
Socios nie są od zaspokajania bieżących potrzeb. Tylko nawiedzeni prorokowali, że na to pójdzie kasa.
Rozumiem, że trzymasz kciuki, że braknie kasy i Królewski będzie musiał ogłosić bankructwo. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|