
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
|
A rośnie? Tego nie wiem. Może akurat dzięki wygraniu PP przestał rosnąć. To jest temat do dyskusji. Raport był robiony przez kogoś niezależnego i płyną z niego pozytywne wnioski, ale to jest nieważne bo dług rośnie kasa gdzieś spierd....ala. To jest właśnie podejście wiecznie biadolących.
Podobnie jest w kwestiach sportowych, od lipca był płacz, że będziemy się bronić przed spadkiem że z pucharów odpadniemy po dwóch rundach. Teraz się okazuje, że mamy w miarę szeroką równą kadrę, jesteśmy w stanie zniszczyć każdą drużynę w tej lidze, nawet młodzi okazują się nie całkiem spisani na straty. Jest systematyczny progres i tylko płaczki tego nie chcą dostrzec. Jaki mają cel? Pozbyć się Królewskiego nawet kosztem Wisły. To jest prawdziwy dramat. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|