
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#27
|
|
Frakcja Ratona, Eneko, Alfaro, Baeny, Junki, Tachiego, Muli, Benito, Goku, Villara wsparta ulubieńcem Omranim, który miał być graczem niespotykanym w Polsce, itp. będzie cały czas kasąła - zwłaszcza jak się okaże, że Wisła będzie zajmowała wysokie miejsce, najlepiej premiowane awansem, z czym wysyp Galactico miał masakryczne problemy, a wbrew pozorom poprawienie wyników Albercika z Kostaryki nie będzie jakimś trudnym zadaniem, bo to był szczyt szczytów amatorstwa.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.08.2024 o godz. 10:59.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|