
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Krzyzanowski w zeszlym sezonie udowodnil ze mlodziezowiec na pozycji obronnej to jest katastrofa...
Skrzydlowy, defensywny pomocnik to chyba "najbezpieczniejsze" pozycje tu przypominam że z młodzieżowcem Bieganskim w bramce spadlismy z eklapy. Kutwa bedzie grał dopóki Duda nie wyzdrowieje. Jest słaby to fakt ale ma szansę to albo ja wykorzysta albo nie bedzie go tu w przyszlym sezonie. Co do Krzyzanowskiego mysle ze to wypożyczenie to taki zloty srodek tzn u nas by nie gral na obronie a jako skrzydlowy stracilby jakąkolwiek wartość. Poszedl do Wloch (jest sygnal dla zawodników ze Wisla nie przeszkadza w rozwoju) to pol roku czy tam sezonie lznie troche sensownej piłki i nawet jak wróci to jest większa szansa że coś da temu klubowi w przyszłości niz teraz. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|