
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Mikulec ma jedną zaletę, której nawet nasi jeszcze nie ogarnęli - nie wiem czemu. Chłop z autu potrafi wrzucić na przeciwległą stronę pola karnego przeciwnika. On powinien je wykonywać po obu stronach, a nasi głębiej wchodzić, bo mieć takiego wykonawcę autu, to jak mieć rzut rożny co piłka wyleci na aut w ataku.
Patryko : nic z tego, po prostu emjot stwierdził, że musi poprawić wydolność, z czym ja się nie do końca zgadzam. Teraz już ma bardzo dobrą, a z wiekiem będzie tylko lepiej. Najwięcej musi popracować nad zwięzłym kryciem i pilnowaniem linii spalonego.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.08.2024 o godz. 13:34.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|