
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
.Ten Kutwa to absolutny dramat. Gdy Ruch dostał czerwo to dopiero się szanse wyrównały, bo tego Kutwy to nie sposób w ogóle liczyć jako zawodnika.
W pierwszej połowie miał: 1) niecelne podanie za plecy obrońców (prosto w ręce bramkarza, kompletnie spartaczone), 2) zepsute podanie na kontrę (Rodado zgrał do Kutwy długą piłkę, ten miał jedynie celnie odegrać do boku: oczywiście to spier***ł) W drugiej połowie miał zagranie do własnego obrońcy takie, że wystawił piłkę Ruchowi na kontrę. Poza tym ucieka od gry (wie, że nie umie grać w piłkę), boi się piłki, podaje tylko na kilka metrów i tylko do tyłu. Bieganie w tempie ślimaka, zero przyspieszenia, wyjścia do podania (raczej wręcz ucieka przed podaniami). Przypatrzyłem mu się dziś szczególnie. To jes dramat i nie do wiary, że reszta młodzieżowców to jeszcze większe kołki. Sukiennicki z kolei pod grą, chce otrzymywać piłkę, chce non stop być pod grą. Problemem są podania: podaje strasznie niecelnie. Mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem i zacznie pod presją utrzymywać się przy piłce i rzucać celne podania ofensywne. Na razie jest z tym słabo. Ale dobra motoryka, zwinność, drybling i chęć do gry. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|