
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#11
|
|
Ja się zgadzam, że Cziczkan nie jest dobrym bramkarzem, niech i jego defektem będzie gra na linii. Niemniej jest od czasu schyłkowego Rude jednym z pewniejszych zawodników w Wiśle - czego nie można było powiedzieć o Ratonie za wczesnego Rude. Raton miał też swoje defekty, moim zdaniem większe i więcej niż Czikczan, ale to dwóch słabych/przeciętnych bramkarzy, z czego jednego już z nami nie ma i porównywanie ich ma tyle sensu, co kłótnia o to, czy większe burze były w tym lipcu, czy zeszłorocznym.
Skoro Cziczkan jest teraz jednym z pewniejszych elementów drużyny, skupmy się na tych niepewnych, bo tu jest problem. Tym większy, im bardziej krytyczne jest wasze zdanie o Cziczkanie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|