
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#1
|
Wpis po meczu Prezesa też delikatnie wskazuje, że przecież po czerwonej kartce też można było wygrać i że nie takie drużyny mają kontuzje i grają młodymi, więc tej porażki nie ma co usprawiedliwiać. Szkoda tylko ze argumenty o kartce i konieczności dalszych uzupełnień padły chyba ze strony Trenera. Osobiście odnoszę wrażenie, że mamy troche sytuację o której piszesz, tylko naprawdę zdziwiłoby mnie to, że Prezes mógłby poświęcić Klub, żeby tylko postawić na swoim. Mam nadzieję, żę takie niuanse to żadna teoria spiskowa, tylko czysty przypadek. Aż strach gdyby przypadkiem to nie było. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#2
|
|
wczoraj ŁKS pokazał jak można "wygrać" po czerwonej
choć i tak mieli szczęście że Łęczna wcisnęła im tylko jedną bramkę i ostatecznie zremisowali pan prezes... słów brak jaki jest "inteligentny inaczej" ![]()
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio. Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios. Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...] |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|