The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 28.07.2024, 15:54
Agresywny Chomik :

Tak jassssne, Legia Warszawa nie była w stanie pogodzić gry w Europie z walką o MP po jego zdobyciu, za to my po zajęciu 10 miejsca w 1 lidze, jesteśmy w stanie pogodzić grę w Europie i walkę o awans
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.07.2024, 15:54
d napisał(a):Wyświetl post
Może to już przyzwyczajenie, ale ale niespecjalnie rozumiem w....ienie po tym spotkaniu.

W poprzednim sezonie 10. miejsce, drużyna jest w przebudowie, mimo kolejnej czerwieni nie przegraliśmy, ba, nawet zachowaliśmy czyste konto. Gdyby nie fatalna skuteczność obu napastników to i może by i się to przepchało.

Ale jednocześnie, mimo czystego konta, widać gdzie są największe braki - jeśli mamy próbować o coś walczyć to koniecznie jeszcze potrzebujemy środkowego pomocnika i stopera. Carbo nie do zastąpienia, stoperzy są jacy są - Biedrzycki zaserwował danie popisowe, co nieco wypacza całość jego gry w tym meczu, Uryga wiadomo, Colley dziś też danie popisowe (od którego cała defensywa zmieniła się w ulicę elektryków), a jeszcze na dokładkę Łasicki.

Młyński niestety wydoi nas do ostatniej złotówki.
Akurat Młyński był jednym z lepszych na boisku dopóki grał. Pozytywnie mnie zaskoczył. W odróżnieniu od Sukiennickiego który zagrał słabo. Nie rozumiem też stawiania na drewnianego Mikulca.

@Kurz - z Carbo byłoby mnie chaosu i więcej sytuacji, ale to co wyszło na boisko dzisiaj to maks. spokojne utrzymanie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 28.07.2024, 15:54
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja przewrotnie powiem tak - gdyby nie czerwo to pewnie byśmy jakiegoś gola wcisnęli w drugiej połowie i wygrali.

Paradoksalnie - to był nasz najlepszy mecz z czerwoną kartką na koncie, bo z reguły jak łapaliśmy czerwo to nas wszyscy rozkładali na luzie na czynniki pierwsze. W tym meczu mimo gry w 10tkę byliśmy konkretniejsi od Polonii. Szkoda, że w końcówce zarówno Rodado jak i Zwoliński pudłowali. Oczywiście Polonia też swoje okazje miała, ale my mimo wszystko więcej i lepsze.

Przed meczem remis bym uznał za słaby wynik, po czerwonej kartce doceniam remis i walkę do końca o zwycięstwo. Tym razem się nie udało, ale widać, że jest odpowiedni mindset, determinacja i charakter w drużynie. Coś czego brakowało w poprzednim sezonie. My jak dostawaliśmy czerwo to już kupa naszym kopaczom dawała mentalny sygnał, że spotkanie jest w gaciach. Tym razem wytrzymaliśmy ciśnienie, walczyliśmy do końca i potrafiliśmy długimi fragmentami przejmować kontrolę nad meczem grając w dziesięciu. Za to należą się brawa.

Indywidualnie najlepiej grali Rodado i Sukiennicki, sporo ożywienia wniósł o dziwo Starzyński. Baena bardzo dobre zagrania i decyzje przeplatał bardzo słabymi. Ciężko mi ocenić poziom naszej gry, bo to był dopiero pierwszy ligowy mecz w tej rundzie. A jak to mawiają - pierwsze śliwki robaczywki. Czekam na więcej - bo szczerze - nie mam pojęcia na co stać tą drużynę.

Dodam też, że dobrze by było szybko odpaść z europejskich pucharów.

się zgadzam
poza tym Sukiennicki powinien zostawać po treningach i do zrzygania trenować strzały, te jego trzy dzisiejsze....
chłopak ma chęć do gry, dynamikę i nie robi tego co Młyński - nie wbiega z piłką w rywala...
nie bardzo miał kto grać dziś na skrzydłach, Baena jest jaki jest i lepszy nie będzie
ciekawe w jakiej formie fizycznej są nasi nowi skrzydłowi skoro nawet nie zasiedli na ławce


z Kutwy to nic nie będzie, ten spacerek po boisku zamiast gryzienia trawy.....
Młyńskiego wysłać do rezerw, tam pasuje najlepiej
Sapała to emeryt, jeśli on ma siłę na 60 minut.... no bez

ps. ja bym Jarocha podmienił na nowszy model, tylko pewnie nie bardzo jest na to kasa
o Urydze wolę nic nie pisać
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 28.07.2024, 15:59
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nieprawda
Tylko w sytuacji kiedy młodzieżowiec dostaje czerwo nie trzeba wprowadzać kolejnego
Co do meczu: trzeba było zmienić tak wiele żeby zmieniło się tak niewiele
Btw, naprawdę chciałbym poznać nazwisko tego, który uznał że Biedrzycki ze swoją zwrotnością i szybkością będzie się nadawał do naszego grania wysoko ustawiona linia obrony ...
Pewnie się pomyliłem w kwestii kartek.

Jak pisali że Biedrzycki to taki sam kloc jak Uryga to miałem nadzieję że to przesada. Jednak zobaczyć to uwierzyć. Jeszcze za niego zapłaciliśmy

Z pozytywów - remis mimo gry w osłabieniu. Jakiś postęp jest.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 28.07.2024, 16:01
Zwoliński kolejny bonzo jak Sobczak wybujany chodzi po boisku a tak naprawdę kolejny wytrymowany patałach za chore pieniądze
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 28.07.2024, 16:03
E, na moje to jest trochę zwrotniejszy, a ten faul na czerwo to bardziej była debilna decyzja - bo nagle wpadł na genialny pomysł by spróbować obiec napastnika za jego plecami od drugiej strony i wypierdzielił się na jego tyły nóg. Bardziej łeb zawinił, niż zwrotność. A podanie przeciwnika to było ciasteczko
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 28.07.2024, 16:03
Jeżeli z tej drużyny odejdzie Rodado to kompletnie nie będzie komu strzelać bramek. To najbardziej boli że cała ofensywa opiera się o jednego gracza. Do pomocy trzeba 2/3 gości co potrafią coś zrobić z piłką przy nodze. Gratuluję transferu Zwolińskiego kto tego gościa tu chciał?
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 28.07.2024, 16:06
Markus napisał(a):Wyświetl post

Skoro Kiss i Duarte nie załapali się nawet na ławkę, naprawdę są aż tak słabi, że lepszym rozwiązaniem było wystawienie od pierwszej minuty grającego totalny piach Młyńskiego?
Moskal to wyraźnie powiedział. Trenują indywidualnie. Nie są gotowi do gry.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 28.07.2024, 16:07
Markus napisał(a):Wyświetl post
Natomiast sytuacja z 82 minuty okrutnie spartaczona przez Zwolińskiego pokazała, dlaczego Papszun postanowił odstrzelić go z Rakowa. To jednak dobry trener jest, który wie, co robi i umie ocenić, co rzeczywiście na dany moment sobą prezentuje zawodnik i jakie ma perspektywy, a my oczywiście ochoczo wyszliśmy raz wtóry w scenariusz Sapały 2.0. Oby Zwolak w kolejnych meczach się ogarnął, a ten scenariusz nie zrealizował.
Gwoli ścisłości, to Papszun wcześniej odstrzelił sam siebie z Rakowa niż Zwoliński tam zadebiutował.
A, chyba że masz na myśli teraz, to fakt, nawet na oczy go nie widział i pogonił.
Ostatnio edytowane przez d : 28.07.2024 o godz. 16:10.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 28.07.2024, 16:08
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Młodzieżowiec? ewentualnie kto za Niego?
Mógł wcześniej wpuścić Starzyńskiego za Kutwę i coś poprzesuwać albo drugą zmianą uzupełnić środek.
Kiepski mecz obyśmy nie stracili Rodado bo bez niego bedzie walka o utrzymanie.
Chyba że dwaj nowi okażą się rewelacyjni.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 28.07.2024 o godz. 16:15.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 28.07.2024, 16:13
Młyński jest zwyczajnym debilem bez mózgu. Nawet jak ma przewagę pozycji i obrońca go goni to ten kretyn zatrzymuje się czeka na obrońce i próbuje go mijać w miejscu. Po prostu .......nięty.

A co do całego meczu. Jak się nie wykorzystuje patelni to się nie wygrywa. Nie wiem czego Wy chcecie od Kutwy? Zagrał całkiem niezły mecz. Ogólnie Najsłabszy Jaroch, nowy stoper też całkiem nieźle, poza karnym, tyle że to nie on spowodował upadek napastnika tylko napastnik wbiegł w niego wywrócił go i potem zaprezentował klasyczne padolino licząc na karnego.

Widać zmianę w organizacji gry, ale jeszcze nie ma płynności, z czasem będzie lepiej. Zwoliński, nie czuje piłki, odskakuje mu, pod bramką nieskuteczny też potrzeba czasu.

Sukiennicki potrzebuje popracować nad strzałem i wrzutką.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 28.07.2024, 16:18
Jak mówi tradycja za jakiś czas zacznie się jazda po trenerze, że to że tamto. Normalne, zawsze tak jest.

Jednak ku pamięci, Zwoliński ma gola na nodze i ładuje w bramkarza. Cudów osobiście się po chłopie strzelającym średnio po 8 bramek na sezon (a to tylko dlatego że w całej karierze miał dwa dobre sezony śrubujące średnią) się nie spodziewam ale na miłość boską to była patelnia.

Byłyby 3 punkty po trudnym meczu w dość niekorzystnym kadrowo momencie sezonu a tak to będzie remis na konto Kazimierza “remis” Moskala bo za jakiś czas ludzie zapomną kto spierdoIił mecz i to nie będzie wina Biedrzuckiego czy Zwolińskiego tylko trenera.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 28.07.2024, 16:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pewnie się pomyliłem w kwestii kartek.

Jak pisali że Biedrzycki to taki sam kloc jak Uryga to miałem nadzieję że to przesada. Jednak zobaczyć to uwierzyć. Jeszcze za niego zapłaciliśmy

Z pozytywów - remis mimo gry w osłabieniu. Jakiś postęp jest.
Nie. To nie była ani trochę przesada. Nie mam pojęcia, kto wpadł na pomysł, żeby zapłacić za tego klocka, ale to ewidentnie pokłosie (może i słusznej) narracji o zbyt dużej ilości obcokrajowców w Wiśle. No to wyjęliśmy polskiego kopacza z drużyny, która uplasowała się na 14. miejscu, mającej piątą najgorszą defensywę w całej lidze. Brawo.


I nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, jakie będziemy regularnie tracić bramki - długa piłka za plecy wysoko ustawionego kloca - Urygę/Biedrzyckiego, jeden chvj.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.07.2024, 16:21
Ja to widze tak:
Postep jest taki ze przy czerwonej kartce nie przegrywamy meczu xD
Pomalutku zaczynamy grac jak na 1 lige przystalo. Czyli proste rozwiazania. No dzisiaj skrzydlowi slabo, a mlynskiemu sie dziwie ze sie znajduje na tym poziomie.
W 1 polowie przeczuwalem czerwona ale bylem pewien ze bedzie to Jaroch.

Trenowac trenowac i jeszcze raz trenowac. Moze w koncu zaskoczy jak juz bedziemy grali co mecz w optymalnym skladzie.
Fajnie ze udalo sie miec ten 1 pkt przy czerwonej kartce. Takie pkt mlga byc potrzebne pozniej do miejsc barazowych
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 28.07.2024, 16:24
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Nie. To nie była ani trochę przesada. Nie mam pojęcia, kto wpadł na pomysł, żeby zapłacić za tego klocka, ale to ewidentnie pokłosie (może i słusznej) narracji o zbyt dużej ilości obcokrajowców w Wiśle. No to wyjęliśmy polskiego kopacza z drużyny, która uplasowała się na 14. miejscu, mającej piątą najgorszą defensywę w całej lidze. Brawo.


I nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, jakie będziemy regularnie tracić bramki - długa piłka za plecy wysoko ustawionego kloca - Urygę/Biedrzyckiego, jeden chvj.
W tym meczu kilka razy Polonia tak kontrowała. Podejrzewam że to nie przypadek tylko ich plan taktyczny. Inni też będą to wykorzystywać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 28.07.2024, 16:30
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli z tej drużyny odejdzie Rodado to kompletnie nie będzie komu strzelać bramek. To najbardziej boli że cała ofensywa opiera się o jednego gracza. Do pomocy trzeba 2/3 gości co potrafią coś zrobić z piłką przy nodze. Gratuluję transferu Zwolińskiego kto tego gościa tu chciał?
Zwolinski jest bez treningu z drużyną, potrzebujemy takiego napastnika.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 28.07.2024, 16:33
Mecz w pięknym starym hiszpańskim stylu. W pucharach się trzeba starać w lidze nie, w pucharach wychdzi w lidze nie, mecz tragiczny poziomem, czerwona kartka wpadła, remis. Czego chcieć więcej? Zagraliśmy po hiszpańsku
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 28.07.2024, 16:37
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Nie mam pojęcia, kto wpadł na pomysł, żeby zapłacić za tego klocka, ale to ewidentnie pokłosie (może i słusznej) narracji o zbyt dużej ilości obcokrajowców w Wiśle.
Zatrudnianie takich zawodników jak Biedrzycki jest ewidentnie efektem nagonki na obcokrajowców (w naszym przypadku Hiszpanów) mającej doprowadzić do przestawienia wajchy na zatrudnianie i wystawianie do składu większej ilości krajowych kopaczy. Pierwsze efekty dziś widzieliśmy. W Wiśle widzieliśmy je też wielokrotnie w przeszłości, wcześniej na przykład fatalną jesienią 2022 roku.

Wajcha przestawiona, radzę się przyzwyczajać do takich sytuacji, bo kardynalne błędy takich zawodników wynikłe z ich dużych piłkarskich ograniczeń jeszcze nie raz będą kosztować nas punkty. Najsmutniejsze, że jeszcze płacimy za to nieraz naprawdę duże pieniądze w naszej obecnej sytuacji wykupując ich z innych klubów. Niestety, Królewski jest bardzo słabym i zagubionym właścicielem.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 28.07.2024, 16:40
Zwolinski juz w Rakowie pokazywal ze musi miec 3-4 sytuacje zeby strzelic bramke. To nie jest nic nowego, ze marnuje kapitalne sytuacje do strzelenia bramki. Gdyby tego nie robil nadal gralby w Rakowie, i pewnie mial tytul krola strzelcow, a Rakow nie szukalbym po Chorwacjach czy Finlandiach napastnika.

Wiec sie przyzwyczajcie, bo ja np Rakow ogladam regularnie i w poprzednim sezonie ....ica czlowieka brala na to co Zwolinski marnowal.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 28.07.2024, 16:45
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zatrudnianie takich zawodników jak Biedrzycki jest ewidentnie efektem nagonki na obcokrajowców (w naszym przypadku Hiszpanów) mającej doprowadzić do przestawienia wajchy na zatrudnianie i wystawianie do składu większej ilości krajowych kopaczy. Pierwsze efekty dziś widzieliśmy. W Wiśle widzieliśmy je też wielokrotnie w przeszłości, wcześniej na przykład fatalną jesienią 2022 roku.
.
Jasne.
Dlatego do drużyny przyszedł Grek, Węgier i Portugalczyk, oraz Polak wyszkolony poza pms.
Przestań manipulować.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 28.07.2024, 16:47
Cenny punkt w kontekście utrzymania. W sumie tyle
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 28.07.2024, 16:53
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Agresywny Chomik :

Tak jassssne, Legia Warszawa nie była w stanie pogodzić gry w Europie z walką o MP po jego zdobyciu, za to my po zajęciu 10 miejsca w 1 lidze, jesteśmy w stanie pogodzić grę w Europie i walkę o awans
A co mnie Legia Warszawa obchodzi, odważny jesteś przytaczajac Legie jako jakis wzór na tym forum?
A moze jesteś kibicem druzyny z Wawy i tak tylko tu wpadasz? W sumie to mialoby sens.

My nie mamy w tym momencie druzyny ktora moze powalczyc o awans.

Tą lige wygrywa lub przegrywa się na Wiosne. My jestesmy w trakcie budowy drużyny a to moze potrwać jeszcze pare miesiecy, musimy jakos odpalic Mlynskich tego świata, zgrać to co mamy, nie stracić za dużo do czołówki - a w przerwie zimowej zrobic 1-2 jakosciowe transfery tam gdzie najwiekszy pozar i dopiero wtedy grać o awans.

Przyklad dzisejszego meczu z Polonią to przeglad kadr, Mlynski, Starzynski, Sapała, Kutwa to nie są gracze na gre o awans, co dzis udowodnili.
Ja rozumiem ze kazdy dostanie szanse ale trzeba ich powoli wypozyczac...

A ze więcej pogramy w pucharach i ktos sie przy okazji wypromuje ? No faktycznie problem xD
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 28.07.2024, 16:55
Będzie dobrze Panowie
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 28.07.2024, 16:56
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mecz w pięknym starym hiszpańskim stylu. W pucharach się trzeba starać w lidze nie, w pucharach wychdzi w lidze nie, mecz tragiczny poziomem, czerwona kartka wpadła, remis. Czego chcieć więcej? Zagraliśmy po hiszpańsku
bredzisz
żeby nie powiedzieć .......isz
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 28.07.2024, 16:58
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zatrudnianie takich zawodników jak Biedrzycki jest ewidentnie efektem nagonki na obcokrajowców (w naszym przypadku Hiszpanów) mającej doprowadzić do przestawienia wajchy na zatrudnianie i wystawianie do składu większej ilości krajowych kopaczy. Pierwsze efekty dziś widzieliśmy. W Wiśle widzieliśmy je też wielokrotnie w przeszłości, wcześniej na przykład fatalną jesienią 2022 roku.

Wajcha przestawiona, radzę się przyzwyczajać do takich sytuacji, bo kardynalne błędy takich zawodników wynikłe z ich dużych piłkarskich ograniczeń jeszcze nie raz będą kosztować nas punkty. Najsmutniejsze, że jeszcze płacimy za to nieraz naprawdę duże pieniądze w naszej obecnej sytuacji wykupując ich z innych klubów. Niestety, Królewski jest bardzo słabym i zagubionym właścicielem.
a jak odniesiesz się do katastrofalnych błędów takiego Eneko albo Villara w ostatnim meczu jaki musiał przemęczyć się w Krakowie?

Markus przestań bredzić
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 28.07.2024, 17:02
Przestańcie!!!!
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 28.07.2024, 17:06
dlaczego koledzy jedziecie po Młyńskim? Jak na Niego dziś bardzo dobry mecz. Wg mnie dziś najsłabsi liderzy Rodado Sapała Sukiennicki
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 28.07.2024, 17:08
Chomiku : uzylem Legii jako przykladu, bo to przyklad najjaskrawszy. Najbogatszy klub w Polsce z szeroka kadra nie byl w stanie pogodzic gry na dwoch frontach, a my mamy?

Nie mamy kadry na awans, za to mamy kadre na awans w pucharach?

Ad personam pomine, bo bylo zwyczajnie zenujace i niesmaczne.

Jesliby sie awans wygrywalo na wiosne to po 1 sezonie w 1 lidze bylibysmy z powrotem w Ekstraklasie. My nie przegralismy awansu w meczach z Puszcza, tylko meczami z jesieni.

/sor za brak pl znakow. Beznadziejna klawiatura w laptopie.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 28.07.2024, 17:09
Z Rodado i Sapałą się zgodzę... najgorsi na boisku. Biedrzycki do tej kartki nie grał źle. Kutwa co najwyżej do rezerw, nie zrobił na boisku nic.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 28.07.2024, 17:10
Dajcie spokoj Markusowi.

On nawet Ratona potrafil bronic ze wzgledu na paszport.

To sie samo ora bez dysputy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:14.