
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Cymes, dwa zespoły w Polsce będą mieć w kolejnym sezonie rezerwy w 2 lidze ŁKS i Zagłębie L. W poprzednim był jeszcze Lech ale spadł.
Z kolei w 3 lidze w 4 grupach grało w poprzednim sezonie zaledwie 6 zespołów. To już dość wymowne. Nikt się nie pcha do 2 ligi bo to są zbyt duże koszty + wymóg oparcia przynajmniej połowy kadry na seniorach. Inaczej lecą z niej z hukiem jak teraz choćby Lech. 3 liga to idealny poziom dla rezerw przy założeniu że grają tam tylko młodzi piłkarze i cele są trochę inne niż parcie wyłącznie na wynik. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|