
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Wisła Płock bierze z Chojniczanki tego kopacza: http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=47310&id_sezon=103
wielki chłop (193 cm) stosunkowo jeszcze młody (w grudniu 24 lata) skała, nawet dosyć szybki (na pewno szybszy niż Uryga) i zwrotny (na pewno bardziej niż Łasicki i Uryga razem wzięci), trochę toporny, ale twardy tak ja powinien być środkowy obrońca i "nie jest mistrzem wyprowadzania piłki", ale nie takie ma zadania bardzo dobrze gra głową (w przeciwieństwie do naszych "stoperów") na I ligę idealny widziałem wielokrotnie jak się odbijali od niego napastnicy na chwilę obecną pewnie o klasę lepszy od takiego Łasickiego i Urygi tak że tak ps. 28 meczów w II lidze, 27 w całości, 7 żółtych, 1 czerwo. Gra w kadrze Wysp Owczych.
Ostatnio edytowane przez emjot : 02.06.2024 o godz. 15:52.
![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|