
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#1
|
|
Plan 3-letni sam w sobie nie byłby żadnym problemem.
Gdyby faktycznie powstał w jakichś normalnych okolicznościach jako przemyślana, przygotowana i konsekwentnie wdrażana strategia... ...a nie pisany na kolanie w najbardziej gorącym okresie międzysezonowym (kiedy są inne, ważniejsze rzeczy na głowie) jakiś ochłap do rzucenia kibicom w celu najpierw kupienia sobie trochę czasu, a potem próby przekonania ich o tym, że ktoś w tym klubie nad czymkolwiek panuje, obrana droga wcale nie okazała się kompletnym niewypałem i absolutnie nie jest tak, jak po sezonie spadkowym, kiedy nikt się nie spodziewał, że będzie aż tak źle i nie przygotował planu awaryjnego. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|