The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.05.2024, 15:28
Markus napisał(a):Wyświetl post
Kryształ dalej próbuje brnąć we wmawianie, że obecność Junki w składzie wiosną ubiegłego roku osłabiała Wisłę w stosunku do gry na tej pozycji takich asów jak Szot czy wcześniej Niewiadomski i Wachowiak, podpierając się średnią straconych bramek. Oczywiście nie zauważa przy tym innych statystyk takich jak ilość dokładnych podań, dośrodkowań, przerzutów, wygranych pojedynków, współpracy ze skrajnym pomocnikiem, asyst pierwszego i drugiego stopnia, udanych zagrań itd.

Tyle to jest warte.

Jaka to była różnica najlepiej pokazały mecze z ŁKS i Ruchem, gdy go zabrakło, a także wcześniejsze, w których również dzięki świetnej grze Junki na lewej obronie (był za nią powszechnie chwalony) Wisła notowała piękną serię zwycięstw, której nie notowała wcześniej w sezonie, gdy grali tam inni zawodnicy.

Z ciekawości: oczywiście zaliczyłeś obie bramki w meczu z Ruchem do średniej straconych goli przy Junce, choć przy drugiej już go nie było na boisku, prawda? A pierwszą zawalił wtedy nie on, tylko głównie Szywacz? No ale był na boisku, więc winny i "czarna owca".

A to, że drużyna bohatersko nie straciła gola na przykład w meczu z Chojniczanką, gdy Junka nie grał świadczy oczywiście o wielkości i przewadze Szota oraz oczywiście o tym, że Junka tą "czarną owcą" drużyny jednak był, a nie wspomniany regularnie produkujący błędy Szot, Gruszkowski, czy pod koniec sezonu Łasicki z Colleyem.

Podejrzewam, że gdybyśmy już wtedy musieli oglądać popisy Urygi zamiast Moltenisa byłoby jeszcze zabawniej. No ale Alan "czarną owcą" zapewne nigdy przez Ciebie nie zostałby nazwany, choć w obecnym sezonie za swoją postawę również z pewnością zasługiwałby na nominację do tego miana.
Nie ja próbuję brnąć tylko ty i sam fakt że musisz uciekać się do takich aptekarskich wyliczeń typu czy Junca był wtedy na boisku czy już go nie było świadczy o tym że nie bardzo masz czego bronić.Jak z tym asymetrycznym ustawieniem i recyrkulacją piłki.Takie fikołki trzeba robić żeby obronić ten hiszpański projekt.
Dawaj te inne statystyki to porównamy a nie pierdziel głupot.
Sam zacząłeś wywód o Junce to go teraz tymi statystykami obroń.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:09.