
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#10
|
|
Lucek naczelna tuba i manipulant.
Nieraz pisał tutaj jakieś informacje, które potem okazywały się fałszywe. Dla przypomnienia: Tomasz Jażdżyński: Pan Lucek na sb powtarzał ordynarne kłamstwa generowane przez pana Nowaka wzbogacane przez pośrednika, zwanego tu Mietkiem, obrzydliwymi i nieprawdziwymi pomówieniami. Tomasz Jażdżyński: Pan Nowak jak sądzę sam się już wszystkim wystarczająco przedstawił, a jest to tylko wierzchołek góry lodowej. Pan Mietek robił lub usiłował robić politykę i interesy kosztem Wisły, a pan Lucek był ich bezrefleksyjną tubą. Tomasz Jażdżyński: Zachęcam w przyszłości do bardzo krytycznego podejścia do osób pokroju pana Lucka, które bez żadnej wiedzy czy próby weryfikacji kolportują obrzydliwe plotki i pomówienia. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|