
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
Kilka osób jest nowych na ławce łącznie z Jopem i asystentami, Załuska trener bramkarzy. Jedyne osoby, które łączą poprzednich trenerów to: Kmiecik i kierownik drużyny. To oni kopią pod innymi dołki, tak? aa jest jeszcze brodaty od ochrony.Uwielbiam takie pieprzenie i ta gadaninę, że jak prezes kłoci się z randomami na TT to piłkarze to odczuwają i przegywają Pytam, więc jeszcze raz: KONKRETNIE kto pod kim dołki kopie na tej ławce, że taka stypa była? Atmosfera jaka panowała na ławce była spowodowana tym, że każdy już wiedział jaki los nas czeka i jak coś to można mieć pretensje do trenera o to. === Trener to raz, a dwa grupa przypadkowych osób np takich jak Sapała... Dlaczego on jest w kadrze? Nie wiem. W każdym razie jak grupa nie jest zwarta, są podziały, jest Goku odklejeniec to żaden trener nie nakaże lubić się Sapale z Alfaro. Można jedynie odstrzelić toksyczne osoby jeśli zna się źródło, ale to jest wasze tanie usprawiedliwianie złego doboru piłkarzy i trneera. Wystarczyło, nie brac takiego parodysty jak Bregu i Omrani by ktoś nam pomógl uciułac dwa punkty więcej, wsio. Wtedy baraże byłyby pewnie z 3 lub 4 miejsca. Na Pucharze jest atmosfera
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2024 o godz. 22:23.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|