The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 18.05.2024, 17:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Skup się na swojej Cracovii.

Naprawdę, cała obrona jest do wymiany. Satrustegui i Junca to sami odejdą, ale trzeba się pozbyć reszty: Colleya, Łasickiego, Szota, Krzyżanowskiego... Można ewentualnie się zastanowić nad Urygą i Jarochem.

Awans wygrywa się obroną. Znowu prowadzimy grając w przewadze, a Ci kretyni dwóch minut nie potrafią się obronić. I to nie jest kwestia taktyki bo to był stały fragment gry... O tym że Krzyżanowski prosił się o karnego nie ma co nawet pisać.

Potrzebni obrońcy dobrze grający głową.
Dla mnie Colley, Uryga i Satrustegui wyglądają, jakby mieli problemy psychomotoryczne. Tzn. jakieś o neurologicznym podłożu wręcz. To jest coś niebywałego, żeby tak pokracznie się poruszać - każda ich próba zagrania spadającej piłki śmierdzi "obcięciem się" na kilometr.

O Krzyżanowskim to nawet nie mówię. Trzeba się go pozbyć skoro jeszcze się jacyś chętni na niego idioci trafiają, którzy zamiast oglądać zawodników to słuchają bajek agentów.

Łasicki: super stoper, który łączy w sobie dwie cechy: jest jednocześnie 1) niski i słaby fizycznie oraz 2) powolny. To jest ewenement, bo trudno znaleźć człowieka, który by te dwie cechy łączył. Oczywiście jest też drewniakiem, więc na bok obrony się oczywiście nie nadaje bo kręcą nim jak wiatrakiem.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 18.05.2024, 17:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Skup się na swojej Cracovii.

.
Skup się na swoim aspergerze
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 18.05.2024, 17:40
Rudy wypier-da-laj.


Miałem poczekać do końca rundy, ale nie wytrzymałem.


Parodysta co mu się przyfarfocliło w pucharze.


WON.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 18.05.2024, 17:41
Czerwień to w 90% wina Urygi, Satrustegi mógł zostawić gościa sam na sam od połowy albo próbować go wyprzedzić. pierwsza bramka to gol Cziczkana, bo to była jego piłka. Krzyżanowski zrobił karnego...

Jeżeli nie przegramy to będzie cud.

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Rudy wypier-da-laj.


Miałem poczekać do końca rundy, ale nie wytrzymałem.


Parodysta co mu się przyfarfocliło w pucharze.


WON.
Zapomnij ...

Rude sobie wybierze zawodników do kolejnego sezonu. Wtedy spokojnie awansujemy. .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.05.2024 o godz. 17:45.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 18.05.2024, 17:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czerwień to w 90% wina Urygi
Jebane deja vu z sezonu spadkowego, kiedy Sadlok w pojedynkę dwa razy wykluczył Frydrycha.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 18.05.2024, 17:46
Patryko napisał(a):Wyświetl post
CAŁA obrona jest do wymiany, WŁĄCZNIE z kapitanem Urygą. Gość jest na równi pochyłej z formą od momentu powrotu po kontuzji. No ale tutaj niestety kontrakt jeszcze przez 2 lata, więc na ławkę może być.
Kapitan i Legenda na ławkę?
Tak się nie da. Nieważne kto będzie trenerem, przy takich parodystach w obronie i ogrywaniu pseudotalentów nic z tego nie będzie.

Ale biorąc pod uwagę że chcą przedłużyć z Łasickim, to tu nie ma mowy o żadnej refleksji...

@Drozd - taaa, tylko ciekawe skąd pieniądze na tych zawodników. Chociaż taki Moltenis kosztował grosze a wciąga nozdrzem Satrusteguiego, Łasickiego, Urygę...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 18.05.2024, 17:47
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jebane deja vu z sezonu spadkowego, kiedy Sadlok w pojedynkę dwa razy wykluczył Frydrycha.
Dokładnie. Jak z takimi grajkami myśleć o wynikach? Tu jest potrzebne dogłębne czyszczenie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 18.05.2024, 17:47
Trzeba sobie zadać jedno pytanie: czy jakkolwiek zasłużyliśmy na baraże?

Odpowiedź jest jasna.

Zmienić prezesa, później lekko pół składu, zacząć od obrony i próbować znowu. Ten sezon się skończył.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 18.05.2024, 17:49
Moltenis to był nasz najlepszy stoper od lat, szybki, pewny siebie, skoczny, a przede wszystkim inteligentny boiskowo.


To, że go odpalono po jednym poślizgu to było nieporozumienie....
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 18.05.2024, 17:52
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Moltenis to był nasz najlepszy stoper od lat, szybki, pewny siebie, skoczny, a przede wszystkim inteligentny boiskowo.


To, że go odpalono po jednym poślizgu to było nieporozumienie....
Jego nie odpalono, jeśli mnie pamięć nie myli, to poprosił o transfer z przyczyn osobistych.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 18.05.2024, 17:58
Markus, zrobię Ci tą przyjemność z racji tego, że jestem już lekko pijany - czy masz zamiar wyciągnąć pęto Królewskiego z ust i cokolwiek powiedzieć o dzisiejszym blamażu?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 18.05.2024, 17:59
O i najlepszy piłkarz ligi zapakował piękne swojando.


To w sumie najlepsze podsumowanie tej rundy w naszym wykonaniu.


Rudy WON.


Zabierz ze sobą Juncę, Satruscośtam, Ratona i sfochowanego Villara.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 18.05.2024, 18:00
Niech sobie w du**y wsadzą ten puchar. Dzisiaj pokazali jaka w nich tkwi ambicja.

Cały ten Kutwa to się boi podejść do zawodników GKS-u. On się po prostu boi tak jak dziecko się boi dorosłego agresywnego mężczyzny.

I na takich ananasach my chcemy drużynę budować.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 18.05.2024, 18:00
Baloniku mój malutki. Rośnij duży, okrąglutki. Balon rośnie, że aż strach. Przebrał miarę - no i trach!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 18.05.2024, 18:06
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Niech sobie w du**y wsadzą ten puchar. Dzisiaj pokazali jaka w nich tkwi ambicja.

Cały ten Kutwa to się boi podejść do zawodników GKS-u. On się po prostu boi tak jak dziecko się boi dorosłego agresywnego mężczyzny.

I na takich ananasach my chcemy drużynę budować.
Chłop wszedł bo reszta udaje kontuzje? Czym jest gorszy niż Uryga czy Łasicki. Moim zdaniem właśnie taki Kutwa powinien grać. Może się czegoś nauczy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 18.05.2024, 18:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Chłop wszedł bo reszta udaje kontuzje? Czym jest gorszy niż Uryga czy Łasicki. Moim zdaniem właśnie taki Kutwa powinien grać. Może się czegoś nauczy.
Żaden Kutwa nie powinien grać, bo ma fizyczną budowę dziecka i nie nadaje się do sportu.

Piłkarzy powinniśmy dobierać patrząc, czy spełniają jakieś podstawowe kryteria motoryczne i fizyczne. No ale nie: my się lubujemy albo w zawodnikach z problemami o charakterze paralitycznym (Colley, Uryga, Satrustegui) albo inwestujemy w dzieci, które się boją własnego cienia.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 18.05.2024, 18:27
Wypierd... Wszyscy bez wyjatku
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 18.05.2024, 18:28
Ja .......e ale wstyd....
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 18.05.2024, 18:33
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Żaden Kutwa nie powinien grać, bo ma fizyczną budowę dziecka i nie nadaje się do sportu.

Piłkarzy powinniśmy dobierać patrząc, czy spełniają jakieś podstawowe kryteria motoryczne i fizyczne. No ale nie: my się lubujemy albo w zawodnikach z problemami o charakterze paralitycznym (Colley, Uryga, Satrustegui) albo inwestujemy w dzieci, które się boją własnego cienia.
Nie wiem czy Kutwa ma budowę dziecka. Wiem że ma 20 lat i 185 wzrostu. Może jest cherlawy na razie , ale lepszy taki niż Uryga czy Łasicki którzy mają zwrotność walca drogowego. Dzisiaj miał do pilnowania napakowanych karków z Katowic gdzie średnia wieku jest koło 30. Nic dziwnego że był przestraszony zwłaszcza, że wszedł nagle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 18.05.2024, 18:35
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ja .......e ale wstyd....
Noo straszny wstyd.

Wstyd to był w Rzeszowie i w Sosnowcu i w Głogowie i w Bielsku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 18.05.2024, 18:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Kutwa ma budowę dziecka. Wiem że ma 20 lat i 185 wzrostu. Może jest cherlawy na razie , ale lepszy taki niż Uryga czy Łasicki którzy mają zwrotność walca drogowego. Dzisiaj miał do pilnowania napakowanych karków z Katowic gdzie średnia wieku jest koło 30. Nic dziwnego że był przestraszony zwłaszcza, że wszedł nagle.
Ja tego nie piszę o Kutwie żeby dowodzić, że Uryga czy Łasicki są lepsi: bo nie są, to paralitycy, którzy poważne problemy psychoruchowe.

Problem jest taki, że żaden z powyższych nie powinien u nas grać. My potrzebujemy na obronie zawodników szybkich, skocznych, zwinnych. A mamy same kołki wbite w ziemię albo dzieci jak Kutwa.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 18.05.2024, 18:44
A ponoć Hiszpanie mieli być gwarancją sukcesów.

Ale Katowice z Polskim trenerem i w zasadzie bez obcokrajowców pokazały wielkim gwiazdorom z Hiszpanii.

Od samego początku wielokrotnie pisałem, że ten hiszpański cyrk nie wypali.

Kikuś Ramirez i Albercik Rude grabarzami Wisły.

Ale największym grabarzem i w zasadzie kimś najgorszym w całej historii Wisły jest Jarosław Królewski vel Zaskroniec z Hańczowej.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 18.05.2024, 18:45
Ángel dziękujemy. W przekroju sezonu jako jedyny prezentowałeś profesjonalizm, ambicję i postawę godną Wiślaka na boisku.



Cała reszta wypierd...
Począwszy od prezesa, poprzez dyrektora sportowego, trenera, skończywszy na zawodnikach, że szczególnym uwzględnieniem kapitana zespołu.


Niestety marzenia się rzadko spełniają. Jeśli nie stanie się cud, zostaniemy zapewne z najgorszymi zawodnikami obecnego składu, wagonem szrotu naprędce ściągniętym i trenerem od tabelek ekscela.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 18.05.2024, 18:45
No nic.... po barażach... jedynie możemy kibicować, aby były derby w przyszłym sezonie w 1 lidze, ale to mało prawdopodobne.

Co do meczu... Uryga zawalił nam kolejny mecz, dzięki pieknemu podaniu do Eneko.

Bramka na 1:1 bramkarza i chyba tam Łasicki patrzył się jak pięknie leci. Pierwszy błąd Białorusina.

Rodado... no cóż... szkoda chłopaka, ale drużyny nawet bez takiego kozaka są wyżej od nas, więc u nas Messi nawet by nie pomógł.

Co jest najbardziej w....iające w tym wszysktim? To, że przeciwnik w osłabieniu cementuje się, gra na większym zaangażowaniu przez co my walimy głową w mur, a w odwrotnej sytuacji rozjeżdżamy się momentalnie i przeciwnik ma spacerek z 3-5 brameczkami. To jest jakiś kosmos.

Poza tym ... GKS grał typową rzeźnię, mordownię 1ligową, w tym dośrodkowania ze skrzydeł, z całej siły, bez pojęcia, byle wrzucić jak najmocniej i niech się dzieje Tylko Lechia w tej lidze jest ponad ten syf, reszta to podobna kopanina.


Ehhh i znowu ten Człapała... nie mogę pojąć jak trener daje go do 18stki i toleruje jego człapanie bez żadnego zaangażowania i walki.

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 18.05.2024, 18:48
Wisła Kraków zagra w 4 lidze w 2025 roku.
Wykonało się.

Mozna pisać, że czerwona kartka ustawiła.mecz no ale...
Ta drużyna nie ma kompletnie pomysłu na grę.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 18.05.2024, 18:51
Jeżeli ktokolwiek użyje argumentu, że czerwo się nie należało i ustawiło mecz (a użyje go na pewno markus, drozd, wilczek i lesiu) powinien dostać dożywotniego bana z podpisem pod nickiem „skończony dureń”
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 18.05.2024, 18:52
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków zagra w 4 lidze w 2025 roku.
Wykonało się.

Mozna pisać, że czerwona kartka ustawiła.mecz no ale...
Ta drużyna nie ma kompletnie pomysłu na grę.
W czwartej zagra? No tak, musiałeś przelicytować resztę oszołomów Brawo, w pięknym stylu zrobione.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 18.05.2024, 18:53
azor napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktokolwiek użyje argumentu, że czerwo się nie należało i ustawiło mecz (a użyje go na pewno markus, drozd, wilczek i lesiu) powinien dostać dożywotniego bana z podpisem pod nickiem „skończony dureń”
Bez jaj. Raczkowski i tak długo trzymał nas w grze. Czerwo dla Dudy czy karny po ręce Krzyżanowskiego spokojnie można było podyktować.
Czerwona jest ewidentna dla Eneko i tylko ktoś upośledzony to zakwestionuje.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 18.05.2024, 18:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W czwartej zagra? No tak, musiałeś przelicytować resztę oszołomów Brawo, w pięknym stylu zrobione.
Wilczku, czy będziesz się tak samo rakiem wycofywał z poparcia Rude, tak jak robisz to w przypadku Wujka Jurka?
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 18.05.2024, 18:54
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj. Raczkowski i tak długo trzymał nas w grze. Czerwo dla Dudy czy karny po ręce Krzyżanowskiego spokojnie można było podyktować.
Czerwona jest ewidentna dla Eneko i tylko ktoś upośledzony to zakwestionuje.
Zakład, że w tym temacie padnie takie hasło?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28.