
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#1
|
|
Oczywiście jest tu wina Urygi, ale nie zrozumiem nigdy dlaczego takie stare trepy jak Satrustegui i Frydrych w ekstraklasie faulują w takim momencie meczu, rozumiałbym jakby to była 75 minuta i 0:0, a nie początek meczu i już pod górkę, lepiej by było 0:1 od 5 minuty (a jeszcze jest bramkarz, no i Mbappe w Gieksie nie gra) niż grać w 10-tke.
Żegnam Rude, Ramireza, ale najbardziej chciałbym pożegnać Królewicza, choć to się nie stanie :/
Ostatnio edytowane przez fansorina : 18.05.2024 o godz. 17:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#2
|
|
Wygląda na to, że do testów medycznych trzeba dodać testy na iloraz inteligencji, żeby debile takie jak Junca były odsiewane na etapie rekrutacji. Nie wykluczyłbym też dodania wizyty u psychiatry.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|