
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#2
|
|
Cziczkan - Szot, Uryga, Łasicki, Satrustegui - Baena, Carbo, Duda, Gogół, Alfaro - Rodado
Tak bym to widział. GKS jest w sztosie, my dziadujemy, gdyby było odwrotnie GKS pewnie by wygrał, ale że to my jesteśmy dziadami no to się w tym dziadowaniu umocnimy. Nie widzę niczego co by miało za nami przemawiać. Może Rodado zrobi coś z niczego, ale czy my nic nie stracimy, szczerze wątpie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#3
|
|
Cały czas mamy szansę, więc będę wspierał zespół do końca! Tylko 3 punkty, tylko zwyciestwo!
btw Na wylewanie gnoju przyjdzie czas jak coś - ale oby ta chwila nie nadeszła i zebyśmy awansowali ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#4
|
|
Mecz, który powinien oddzielić ziarno od plew.
Patrząc na potencjalne zestawienie naszej linii obrony, bardzo się obawiam o wywiezienie jakichkolwiek punktów z Katowic. Pozostaje mieć nadzieję, że dzień konia będzie mieć Rodado i sam nam to wygra. Optymistycznie 1-2, ale podskórnie czuję łomot 3-1 i koniec marzeń o barażach. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
Baena to piłkarz, któremu już chyba po prostu się nie chce
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#6
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#7
|
|
Mentalnie kibice są nastawieni na najgorsze. Oby emocje w tym sezonie nie skończyły się wraz z ostatnim gwizdkiem w Katowicach.
Jak mam obstawiać to wyciągniemy max remis i tylko matematycznie będzie możliwy awans w ostatniej kolejce. Przy tym poziomie presji uważam scenariusz naszego awansu za nierealny. Za tydzień panowie się rozjadą się w zadowoleniu na urlopy |
|
|
|
Member
Od: 11.2007
Offline |
#8
|
|
Baena to "piłkarz", który jest najsłabszym technicznie hiszpanem, który grał we Wiśle. Być może nawet najsłabszym hiszpanem, którego widziałem na oczy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#9
|
|
Jeśli nie zdobędziemy chociaż jednego punktu to powiemy barażom dobranoc.
Choć jeden to też może się okazać za mało. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline |
#10
|
|
To "dobranoc" barażom mówimy bardzo regularnie, ostatnio w Rzeszowie czy Sosnowcu. Dlatego też myślę, że to już ten czas, kiedy trzeba przestać się łudzić. Obawiam się, że wszelakie pokłady szczęścia wykorzystaliśmy w pucharze (głównie ćwierćfinał), a musielibyśmy mieć go całą furę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
Fajnie, że pojawił się temat.
Jeśli Rude to wygra i zachowamy szansę na baraże, uznam że jego sprowadzenie nie było błędem, a w przyszłości może okazać się dobrym trenerem. Jednak zwycięstwa nie obstawiam |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#12
|
Całokształt oceny Wisły w rundzie wiosennej musi być negatywny. Nikt mi nie powie, że tak to wyliczono że mamy awansować do baraży rzutem na taśmę. Taka postawa jaka miała miejsce w lidze na wiosnę po prostu temu klubowi nie przystoi. Zmiana trenera nie była po to by klub lepiej wygladal.w sezonie 2024/2025 ale żeby uratować obecny sezon. Tym bardziej że sytuacja wyjściowa nie była beznadziejna. Trochę casus Gustafssona z Pogoni którego od bohatera do zera dzieliło kilka sekund. To również jest mało sprawiedliwe, ale w końcu sam się doprowadził do takiej sytuacji. Uważam że jeśli awansujemy to będzie w tym więcej szczęścia niż rozumu. Co i tak się raczej nie wydarzy, choć bardzo bym chciał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
No prośba, mamy z jednej strony drużynę, która jest w absolutnym gazie, gra u siebie i to w dodatku o nie tak nierealny bezpośredni awans.
Po drugiej zaś stronie banda nieudaczników którzy próbują co mecz i nie mogą. Którzy zostali tydzień temu wyjaśnieni zarówno sportowo jak i gabinetowo przez Szefa Urfera jego Lechię. W dodatku, drużyna ta w tej rundzie ani nie wygrała 2 meczów z rzędu, ani nie wygrała z nikim z czołówki. Nie ma absolutnie żadnej przesłanki której można by było się chwycić w nadziei, absolutnie żadnej. Czuje się przed tym meczem jak przed spotkaniem repry z Francja w Katarze. Niby "dopóki pilka w grze", ale tak naprawdę to wiadomo jak to się skończy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#14
|
|
Faktycznie jest tak jak piszesz i dlatego łudzę się że uruchomi się skrypt "polska piłka ligowa" i nie mając żadnych przesłanek by myśleć o zwycięstwie to my ten mecz jednak wygramy.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#15
|
|
tudzież teorii o spisku buków
kursy sugerują że GKS faworytem a więc ? wszystkie ostatnie mecze które przesraliśmy wg buków my byliśmy faworytem (łącznie z Lechią) wygraliśmy te gdzie stawiano na rywali (głównie PP) jest to pewna prawidłość ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#16
|
|
@Stelio
Mi to bardziej przypomina Euro za Sousy. Kompromitacja ze Słowacją. Postawienie się Hiszpanii i na koniec w meczu o wszystko ze Szwecją wyjście na miękkich nogach i rozpaczliwe ratowanie wyniku. A wystarczyło "tylko" wygrać że Słowakami. I oczywiście fajny trener, tylko wyników brak. Pamiętamy jak się to skończyło. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#17
|
|
Jedyny promyk nadziei jest taki, że GKS to poziom niżej niż Lechia, której udało nam się strzelić 3 bramki.
Biorąc pod uwagę naszą tragikomiczną linię obrony, trzeba będzie pewnie strzelić ze 3-4 bramki GKSowi, żeby w ogóle myśleć o jakichś punktach. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#18
|
|
Mecz jak mecz. Zajebaliśmy ligę przez 32 kolejki więc kolejna kompromitacja nie będzie niczym dziwnym czy szokującym. W każdym kolejny meczu, czy to 2 czy 4 mecze do końca by były porażka czy zła gra będzie oznaczała totalną kompromitację. Patałachy się nie zrehabilitują np wygrywając z GKSem, tym bardziej, że mogą w ostatniej kolejce przegrać z TBB. Lekko plamę na honorze zmazać może tylko awans.
Także ani ten mecz nic nie wyjasni (jak przegramy to może jedynie wyjaśnic to, że już na 6 miejsce nie wejdziemy) ani kolejne niewiele wyjaśnią. Jak się chujowo gra 32 kolejki to się 1 czy 2 meczami nie zmienia całego obrazu. A kolegom, którzy mówią, że ten mecz coś pokaże, udowodni. Panowie, 32 kolejki bycia fajami to wystarczający dowód, że drużyna się do niczego nie nadaje. A ewentualne wygranie nawet 5:0 z GKSem to też żadne wyjasnienie bo raz do roku to i mucha może pierdnąć. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2019
Skąd: Zakopane
Offline |
#19
|
|
Wydaje się, że czas na granie był przez cały sezon. Ciężko doszukiwać się jakiegoś udowadniania w sobotę.
Oby podołali w obu meczach i tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#20
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#21
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#22
|
|
Z tą obroną to będzie dobry cyrk
![]() Eneko wszytko fajnie, że strzelił gola na Narodowym, ale na boku obrony chyba każdy pamięta jego mecze i to jest nieporozumienie kompletne, kloc jakich mało. Natomiast to wybór jak między dżumą, a cholerą bo Krzyżanowski to melodia daleekiej przyszłości.. GRAMY SWOJE czyli remis ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#23
|
|
https://twitter.com/mogiel90/status/1790664158356156533
Cytat:
Kod:
X2 Górnik Ł-Stal 1 Polonia-Odra 1 Termalica-GKS Tychy 1 Resovia-Motor Polonia, Resovia walczą o spadek Termalice wystarczy remis jeśli któraś z tych dwóch nie wygra. Kolejność meczów: Res-Mot piątek 20:30 Kat-Wis sobota 17:30 Gór-Sta sobota 20:00 Pol-Odr niedziela 15:00 BBT-Tyc niedziela 18:00
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 15.05.2024 o godz. 16:19.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#24
|
|
Jest jeszcze taki że wyjątkowo im nie leżymy 30x16x11 na naszą korzyść, ostatnia punkty zdobyli z Nami w 2003r, wszystkie kolejne 7 spotkań to Nasze wygrane.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#25
|
|
Ja tam w statystyki poprzednich spotkań nie wierzę. Liczy się forma drużyny tu i teraz.
Jeśli nie wygramy z GKSem w sobotę, to i tak nie mamy czego szukać w barażach, bo z drużyną tego kalibru tak czy siak trzeba będzie wygrać, najprawdopodobniej na wyjeździe. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#26
|
|
Nie wierze że wygramy 4 mecze z rzedu, nie wierzę ze obrona z Łasickim i Urygą to bedzie monolit.
GKS jest w niesamowitym gazie, jadą po awans. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#27
|
|
Pozostaje liczyć na Płock albo Tychy.
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#28
|
|
Po procesie spadkowym i po Puszczy już mnie nic nie zdziwi, ale jedno hasło powinno obowiązywać:
,,Hiszpanie grać!". Ta runda wiosenna jest dramatyczna, kilkukrotne zwiększenie straty do lidera względem rundy jesiennej - Albercik nie okazał się wartością dodaną. Brak awansu bezpośredniego uważam za dużą porażkę Zaskrońca i jego Hiszpanów. Choć tradycyjnie - władze klubu nie mają sobie nic do zarzucenia. Klakierzy władzy podobnie. Podjęto ryzyko z zatrudnieniem gościa z Erasmusa bez doświadczenia trenerskiego. Zbliża się czas ostatecznego podsumowania. Dla takiego klubu jak Wisła awans do Ekstraklasy nie powinien być żadnym problemem, a jest i to poważny drugi sezon z rzędu. Bardzo słaba runda wiosenna.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.05.2024 o godz. 23:43.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#29
|
W barażu akurat to będzie inna bajka, bo przy remisie gramy do skutku, tudzież karnych |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#30
|
1. GKS raczej nie ma szans poprawić 3 miejsca przed końcem ligi - 6 pkt straty na 2 kolejki, a w meczu Lechia-Arka będzie remis moim zdaniem. 2. Mimo wszystko tj. tylko 1 liga = dużo przypadkowości więc a nuż może jutro nam się uda. Będzie co ma być.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 16.05.2024 o godz. 09:41.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|