The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.05.2024, 12:03
Zwyczajnie mamy słaby skład, na papierze taki Goku niby dobry, ale co zrobił przy pierwszej bramce dla Lechii? przecież wystarczyło włożeć nogę ,zablokować strzał przestraszyć strzelającego i już by takich wideł nie zapakował, a Goku co? Co on sobie myślał? Z taką postawą nie da się wygrywać. Kogo za niego? Sobczaka? Ten za to walczy jak szalony, ale nic z tego nie wynika. Wczoraj do strzelonej przez nas bramki widać było koncentrację walkę asekurację, po bramce jakby powietrze z nich zeszło. Bocznych obrońców mamy słoniowatych Szot biegając sadzi takie susy że zmienić kierunek biegu to dla niego jak skręt tankowcem. Ten ukrainiec zawsze zrobi z nim co będzie chciał. Z drugiej strony Junca już stary i idzie na raz, Krzyżanowski jeszcze bardziej ślamazarny niż Szot, Uryga tankowiec. A grać musimy wysoko. Gdyby nie Józek który wiele razy ratował nam dupę to byłoby jeszcze gorzej.

W porównaniu z zeszłą rundą jest jeden pozytyw. Nie ma zwieszania głowy zanim mecz się nie skończy. To jest duża zmiana mentalna. Nie wszyscy tą zmianę dźwigają. Ważne jest żeby w kolejnym sezonie tych którzy, nie dźwigają w szatni nie było.

Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
może dlatego że na pozycji Baeny jest jeszcze tylko Villar który już ma totalnie wyjebane na wszystko zarówno w defensywie jak i w ofensywie i w sumie jak tak myślę to chyba nawet Sapała z dwa razy więcej się stara jak ten obrażony nie wiadomo o co kiep
Bo podobno ma ofertę z Hiszpanii i liczy na to, że go nie przedłużą i pójdzie za darmo. Już z Tychami pokazał gdzie ma drużynę. Niestety.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.05.2024 o godz. 12:07.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:45.