
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#1
|
|
Podzieliłem sobie jeszcze pracę Rude na okresy po 10 meczów bo akurat tyle zagrał na razie w Wiśle i nie oddzielałem meczów pucharowych licząc zwycięstwo w takim jako 3 punkty(gdybym tego nie zrobił bilans byłby jeszcze gorszy)
Sezon 21/22, 40 meczów w sam raz 4 okresy po 10 (1-10)- 23 punkty 2,3 pkt/mecz (11-20)- 16 punktów 1,6 pkt/mecz (21-30)-20 punktów 2,0 pkt/mecz (31-40)- 14 punktów wiadomo 1,4 pkt/mecz Sezon 22/23, 23 mecze (1-10)-18 punktów 1,8pkt/mecz (11-20)-13 punktów 1,3pkt/mecz Pozostałe 3 mecze średnia 1,33 Sezon 23/24 10 meczów 17 pkt(tak jak mówię nie odliczam pucharowych bo można się załamać) Wygląda na to,że im dalej w las to ciemniej i Rude najlepiej idzie na początku pracy. Tych przegranych baraży w poprzednich klubach nie ma co na razie roztrząsać bo my musimy skokowo poprawić wyniki żeby się do nich załapać.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 15.04.2024 o godz. 22:15.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|