The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.04.2024, 00:21
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Kolejny raz wydaje się, że nie problemem jest trenerem tylko zawodnicy..wg mnie Rude nie jest złym trenerem, ale nie ma zawodników pod swoją taktykę, której trzyma się niestety kurczowo..

Śmiem twierdzić, że z Sobolewskim wykręcilibyśmy lepszy wynik.. też graliśmy w kratkę ale zdarzały się przekonujące zwyciestwa.. u Rude w żadnym meczu nie było pełnej dominacji
Żaden z trenerów od ładnych paru lat nie ma zawodników do swojej taktyki, bo taktykę po zwolnieniu Hyballi określił Jaro, który zadbał również, żeby zwożono tu losowy szrot w ilościach hurtowych. I w sumie przeprowadza tu ciekawy eksperyment, wbrew piłkarskim porzekadłom, bo buduje drużynę od przodu, ignorując zupełnie defensywę. Stad nieprzewidywalność boiskowa i sinusoida wyników. Nasi ofensywni zawodnicy coś tam potrafią, czegoś nie, ale są ogólnie za słabi, żeby zawsze i wszędzie rekompensować fafrocle swoich kolegów z zespołu. Bo tak naprawdę często to nie przeciwnicy, tylko my sobie robimy największą krzywdę. Moim zdaniem bez zmian balansu drużyny, bez sprowadzenia kilku zawodników o innych charakterystykach, nie ruszymy do przodu. Mecze Wisły będą zawsze, jak rosyjska ruletka.

I niech nie zwiodą nas mecze z Widzewem i Piastem, mimo, że to drużyny ekstraklasowe. Nie spotkamy prędko zespołów, które zostawiłyby nam tyle miejsca pod swoim polem karnym.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:14.