The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.04.2024, 23:26
Na tą chwilę wyniki w lidze Rudego są skandaliczne.

10 punktów w 7 meczach.

Średnia punktowa na mecz 1,42 - Brzęczek
Średnia punktowa na mecz 1,43 - Rude
Średnia punktowa na mecz 1,47 - Sobolewski 2023/2024
Średnia punktowa na mecz 1,74 - Sobolewski ogółem 1 liga
Średnia punktowa na mecz 1,95 - Sobolewski 2022/2023
Średnia punktowa na mecz 3,00 - Jop

Oczywiście Jop jest skrajnym przykładem, bo miał się do pokazania tylko w dwóch meczach ligowych. Mimo wszystko fakt, że Jop zrobił 60% dorobku Rude w 28% jego czasu na ławce powinien dać do myślenia.

Rudego ratują jedynie wyniki w PP, gdzie rozegraliśmy dwa bardzo dobre mecze.

Ja mam dość obwiniania sędziów czy czerwone kartki, każdy trener ma czasem taką sytuację. Szczęście na stanowisku trenera to też umiejętność i tyle w temacie. Skoro uważamy, że dzięki Rude awansowaliśmy do finału PP, gdzie tak naprawdę przepchnął nas sędzia w ćwierćfinale - nie powinniśmy płakać, gdy tym razem poszło w drugą stronę. Byłoby to hipokryzją.

Generalnie jestem zażenowany naszą postawą i dziwię się, że Rude ma tu tylu popleczników podczas, gdy ani gra, ani wyniki się nie zgadzają.

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że jak coś nagle nie zatrybi to możemy mieć wielkie problemy z utrzymaniem się w strefie barażowej.

Dodam też, że dopóki Rude nie zrozumie, że pchanie Ratona do składu to zabawa z tykającą bombą to nas jeszcze sporo niespodzianek czeka pod własną bramką. Ratonik dziś jedna bramka koncert zapieprzona i raz pluł w łatwej sytuacji - na szczęście ratowali go nasi stoperzy. To nie jest bramkarz, to jest ręcznik. Ja bym go wypierdzielił dyscyplinarnie nawet gdyby Broda i ten wschodni wynalazek byli kontuzjowani. Nawet junior nie namnoży tak często tak dziecinnych błędów. WON pajacu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.04.2024 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:52.