The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.04.2024, 19:22
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Żałosne czytać te twoje wypociny Markus gdzie twierdziłeś że w klubie jest tak super
Pokaż cytat hejterze, w którym pisze, że w klubie jest super.

Albo przeproś za kolejne kłamstwo i manipulację. Zresztą, nie musisz, bo Twoje przeprosiny i słowa kompletnie mnie nie obchodzą.

O Sobczaku, że również się stara, jasno napisałem. Kolejne kłamstwo z Twojej strony. Jest ich już tak dużo, że nawet nie ma sensu wszystkich prostować. Choć w sumie przydałoby się regularnie ukazywać manipulacje, których się dopuszczasz i prostować narrację nienawiści, którą tu sączysz w stosunku prawie do każdego pracownika klubu czy osób, które im nie złorzeczą.

Czasem myślę, że Ty naprawdę jesteś w rzeczywistości kibicem Cracovii, piszącym tu wyłącznie po to, by robić ferment i torpedować wszystko, co może posłużyć Wiśle. Robiłeś to dawniej jeszcze za Hyballi, co zapamiętał Drozd, robisz i teraz. Jesteś wielce nieszczęśliwy, gdy Wisła nie przegrywa, od razu dostając wiatru w żagle, kiedy coś się nie układa. Nie możesz się doczekać kłopotów Białej Gwiazdy i jakiejkolwiek okazji dołożenia Królewskiemu do pieca.

Bardzo to znamienne. Pewnie nie tylko ja mam takie odczucia.

A Twoja dwubiegunowość jest piękna. Raz piszesz, że praktycznie każdy piłkarz gra gorzej, a wcześniej upominasz się o Sobczaka jako przykład zawodnika, który się stara i de facto gra lepiej. Oprócz niego wiosną poza jednym meczem z Chrobrym (w którym większość piłkarzy zachowała się totalnie nieprofesjonalnie i olała swoje obowiązki, do czego wprost w wywiadzie przyznał się Uryga), dużo lepiej niż jesienią za Sobolewskiego lub Jopa grali Duda, Krzyżanowski, Raton (ten akurat również w meczu z Chrobrym i tu duża zasługa Załuski). Colley, nawet Alfaro, czy i Łasicki w meczu z Widzewem.

Nie ma wyników? A kto awansował do półfinału Pucharu Polski i wygrał trzy mecze wiosną w lidze, Duch Święty? Za to co stało się w Głogowie główną winę ponoszą sami zawodnicy, którzy przeszli totalnie obok meczu. Przy takim olewactwie obowiązków każdy trener przegrałby spotkanie z Chrobrym, nawet Guardiola.

Rude widzi problem mentalu (nie wszyscy przed nim go widzieli lub mieli odwagę wprost o nim mówić), teraz pytanie brzmi, czy zdoła coś z nim zrobić. Tu będą ważne przede wszystkim jego cechy charakteru i inteligencja. w interesie Wisły jest, by sobie dał radę - jeśli nie zdoła, to choćby był i Kloppem, skończy jak grono pozostałych trenerów, którzy ostatecznie ponieśli klęskę. Głównie byli to przedstawiciele właśnie PMŚ, oni tu prawie wszyscy polegli.

Jak wyplenili w Wiśle brak gry na 100% Moskal, Probierz,Tadziu Pawłowski, Wdowczyk, Stolarczyk, Skowronek, Brzęczek, Sobolewski?

Ale Ty oczywiście będziesz dalej hejtował Rude i ludzi, którzy bardzo chętnie by go w tej walce wspierali - mimo iż wyraźnie sygnalizuje, iż chciałby ją koniecznie podjąć - bo Tobie nie chodzi o rozwiązanie tego problemu, tylko o upadek Wisły Królewskiego.

Ależ to żałosne.
Ostatnio edytowane przez Markus : 02.04.2024 o godz. 20:42.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:44.