The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.04.2024, 09:30
Markus napisał(a):Wyświetl post
To nie trener ma się tu uczyć ligi, tylko zawodnicy tacy jak Sapała, Uryga, Jaroch, czy nawet Krzyżanowski i Duda profesjonalizmu i nie odstawiania nogi. Jeszcze potem w wywiadach bezczelnie się do tego olewactwa i braku waleczności przyznają. To te nasze polskie "gwiazdy" powinny uczyć się od Hiszpanów takich jak Rodado, Baena czy Carbo, że nogi nie wolno cofać i w każdym meczu należy zapieprzać i walczyć. Przez to, że właśnie te nasze polskie często najsłabsze ogniwa mają fatalną mentalność i przekonanie o swojej zajebistości, do której nie trzeba już dokładać ciężkiej pracy na murawie, mamy w tym sezonie największe problemy.

Mało to razy widzieliśmy jak Wiślacy przechodzą obok meczu na długo przed tym, zanim do klubu trafił Kiko i Hiszpanie?

Gdy pojawił się trener, który w końcu spróbował z tym walczyć, został wyrzucony podczas czasu słynnego jajeczka, a zarząd wtedy - co było najbardziej kuriozalne i patologiczne - stanął po stronie piłkarzy. Mam nadzieję, że pamiętając o tym Rude tym razem dostanie odpowiednie wsparcie w walce z tą sprawą.
To, że się przyznają to i tak jest duży postęp i zasługa Rude. Dawniej byłaby śpiewka, że nie ma dynamiki, że przemęczeni itd. Kolejnym etapem jest pilnowanie się wzajemnie na boisku, wspieranie i motywowanie jeden drugiego do walki i koncentracji. To jest proces żeby w głowach na trwałe się poprzestawiało. U nas bumelanctwo trwa już kilka lat z krótką przerwą na Hyballe. Nie tak łatwo to zmienić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:17.