The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.03.2024, 15:38
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A od kiedy Carbo jest kluczowy? Po Rzeszowie połowa znawców twierdziła, że jest cienki.

Z Tychami nie było problemu z tym, że nie ma Carbo, tylko z tym, że na jego miejsce wszedł Sapała. Nawet debiutant byłby lepszy. Zmarnowaliśmy setkę, za chwile dostaliśmy bramkę i siedliśmy mentalnie. Pod koniec trochę się spieliśmy ale brakło szczęścia i czasu.


Tylko ci co od początku psioczą na Rude, zaczęli twierdzić, że nic się nie zmieniło. W porównaniu do drużyny Sobolewskiego, stąd oczywiste dowody że chyba jednak się zmieniło i to na lepsze.
To idż sapać do tej połowy którą masz na myśli.Masz rację brak Carbo nie był problemem z Tychami...
W sumie to problemem z Tychami nie była też gra Sapały tylko to że klub nie sprowadził zmiennika dla Carbo po posypaniu się Talara i Gogóła.Wróć w sumie to sprowadził tylko okazało się że ten zmiennik porusza się o kulach
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.03.2024, 15:54
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To idż sapać do tej połowy którą masz na myśli.Masz rację brak Carbo nie był problemem z Tychami...
W sumie to problemem z Tychami nie była też gra Sapały tylko to że klub nie sprowadził zmiennika dla Carbo po posypaniu się Talara i Gogóła.Wróć w sumie to sprowadził tylko okazało się że ten zmiennik porusza się o kulach
A za co sobie miał sprowadzić zmiennika? Każdy który do nas przyszedł, przyszedł za frytki bo nas nie stać. A wtedy uaktywniają się życzliwi i pomstują o grubasach.


Przecież po Stali połowa fachowców domagała się dla Carbo ławy, niezależnie od kartek. Zapomniałeś już? Eksperci Meczyków przekonywali, że Sapała jest wygranym obozu w Turcji. Dziwili się że nie gra w podstawowym składzie. Jeszcze będziemy sobie musieli radzić bez Carbo i poradzimy sobie. Zamiast Sapały będzie grał Kutwa i da radę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.03.2024, 15:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A za co sobie miał sprowadzić zmiennika? Każdy który do nas przyszedł, przyszedł za frytki bo nas nie stać. A wtedy uaktywniają się życzliwi i pomstują o grubasach.


Przecież po Stali połowa fachowców domagała się dla Carbo ławy, niezależnie od kartek. Zapomniałeś już? Eksperci Meczyków przekonywali, że Sapała jest wygranym obozu w Turcji. Dziwili się że nie gra w podstawowym składzie. Jeszcze będziemy sobie musieli radzić bez Carbo i poradzimy sobie. Zamiast Sapały będzie grał Kutwa i da radę.
"Ekspert meczyków" to oksymoron.

@FraMat - następny update po meczu z Chrobrym. Stay tuned.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.03.2024, 19:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
"Ekspert meczyków" to oksymoron.

@FraMat - następny update po meczu z Chrobrym. Stay tuned.
Myślisz, że będę martwił się, jeśli Wisła wygra kolejny mecz?
Czy, że będę się cieszył jeśli przegra?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:29.