
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#11
|
Ty masz rzeczywiście nasrane do głowy ![]() Wymęczone mecze? A czego się pajacu spodziewałeś? Że na chodzonego będziemy wygrywać 5:0. Kiedy trzy miesiące termu nie potrafiliśmy wyjść z połowy z Podbeskidziem? Od kilku lat wszyscy nasi piłkarze grają słabiej niż potrafią i co w miesiąc nagle ich olśni? Jeszcze w sytuacji kiedy na każdy ich błąd liczą zasrańce robiące wszystko żeby się nie udało. Rzygać to się chce jak się czyta te twoje podszyte zakłamaniem pseudoobiektywne mundrości. Tak się debilu rzygać chce, że poszło 30 000 biletów w trzy dni. Pojmij jak się ośmieszasz ![]()
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.03.2024 o godz. 23:17.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|