
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
W razie przegranej w Gdynii - 9 pkt straty / 33 punkty maksymalnie do zdobycia do końca. No nie łudzmy się nawet że jedno miejsce nam nie odjechało. Nie przy tej formie Arki i tak małej ilości spotkań do końca.
Liczenie na zapaść sportową rywali i fart to naiwność. Te 7 pkt to też będzie sporo, choć ratuje nas jeszcze lepszy bilans bezpośredni, czego Arka już na pewno z nami nie nadrobi Co do jednego zgoda - o kolejności mogą decydować ostatnie kolejki , choć widzę jednak niepokojący trend że zaczynają się wyłaniac ekipy które już z top6 raczej nie wypadną. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|