The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.12.2023, 11:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tak, przychodzi się uczyć bo Wisła jest dla niego polem do sprawdzania swoich teorii i uczenia się strice trenerki.
On sobie na żywym organizmie będzie eksperymentował.
A Wisła teraz nie potrzebuje trenera, który się uczy i jest na samym początku drogi, który niczym się nigdy nie wykazał oprócz bycia teoretykiem.

Także to jest strzał w kolano. Typ oprócz zaplecza teoretycznego jakie ma to jest praktycznie takim samym trenerem jak Jop. Jedna wielka niewiadoma.

To by było śmieszne gdyby nie było żałosne. Do misji awansu, być może to pół roku zadecyduje o losach klubu, zatrudniany jest gościu, który jest jedna wielką zagadką Który po prostu się uczy i nic jeszcze nie osiągnął.
Nie jest to żaden strzał w kolano, jeśli ma wiedzę i możliwości płynące z niej większe niż inni potencjalni polscy trenerzy. I będzie umiał z nich korzystać.

Nie jest to też żaden strzał w kolano, jeśli będzie potrafił je odpowiednio przekazać przede wszystkim naszym Hiszpanom, robiąc przez to wiosną sprawnie funkcjonującą drużynę na boisku.

Tu nie chodzi o to, czy on przy okazji ma się nauczyć czegoś nowego. chodzi o to, by mógł odpowiednio przekazać to co już umie. On tu nie przychodzi uczyć się zasad piłki nożnej.

Znacznie większym ryzykiem byłoby dołożenie Hiszpanom takiego Niedźwiedzia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:18.