The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.12.2023, 19:47
FraMat :

Aż sobie z ciekawości kliknąłem wyświetl posta, mimo ignora - byłem ciekaw co takiego tym razem Koalik odwalił, że aż spokojnego FraMata sprowokował. Patrzę a tu nawet sensowny - jak na niego - post, poparty jakimś tam logicznym rozumowaniem.

Może pod prąd opinii większości, ale cóż to nie jest zbrodnia mieć inne zdanie. Nie wiem czemu akurat za tego posta wrzucasz mu ignora, było wiele głupszych, mniej spójnych, typowo hejterskich w jego wykonaniu. Nawet nie sądziłem, że jest on w stanie spłodzić coś tak logicznie spójnego - bez odpływania w totalne sci-fi, teorie spiskowe i trolling. Także mocno mnie zdziwiłeś FraMacie, że akurat ten post wyczerpał Twoją cierpliwość


Markus : Twoje umiejętności dedukcyjne zawstydziłyby nie jednego data-scientist. Potrafisz z wycinku jednego ogłoszenia, nie wiadomo z jakiej ligi wyciągnąć wnioski n/t zarobków całej grupy ludzi z danej ligi. Ale ty sobie zdajesz sprawę, że są piłkarze w kadrze klubów grających przykładowo w naszej Ekstraklasie zarabiający zarówno 4 tyś zł jak i 100 tyś zł miesięcznie? No ale spoko, skoro w 4 lidze w Hiszpanii widły są 2-10 tyś E (nie wiadomo czy miesięcznie czy tygodniowo) to na pewno piłkarze z 3 poziomu rozgrywkowego w Hiszpanii zarabiają gorzej niż ich polskie odpowiedniki z drugiego poziomu. Przecież to logiczne, danych mamy wór, czego nie rozumiecie
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.12.2023 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:01.