The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy trener Jop powinien pozostać na stanowisku?
Zdecydowanie tak, zasłużył na szansę 8 6,78%
Raczej tak, chyba że pojawi się jakaś opcja z najwyższej półki 24 20,34%
Tylko w ostateczności, jak inne opcje nie wypalą 54 45,76%
Zdecydowanie nie! 27 22,88%
Nie mam pojęcia, zbyt trudny wybór 5 4,24%
Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.12.2023, 20:16
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Brawo Koala. Widać że dzisiaj leki wyjątkowo dobrze weszły
Polemizowanie z ludźmi, którzy nie widzą różnic w sytuacji Lecha, a sytuacji Wisły i próbują wmawiać, że obcokrajowcy w drużynach i sztabach trenerskich nie mają nigdy sukcesów i są problemem, a nie szansą, nie zasługują na jakiekolwiek słowa komentarza.

Podobnie jak obarczanie obcokrajowców winą za porażki czy złe wyniki, do których w głównej mierze przyczyniali się fatalni polscy trenerzy, działacze, czy pozostali polscy zbyt słabi zawodnicy w drużynach (takich przypadków też było pełno).

Zresztą nawet w tym Lechu Poznań postawienie na Hiszpana Bakero i obcokrajowców dało wspaniały efekt w postaci kapitalnej gry w Lidze Europy i historycznego zwycięstwa z Manchesterem City 3:1. W tamtym Lechu bardzo ważną rolę odgrywali obcokrajowcy, bez których drużynie nie udałoby się odnosić ówczesnych sukcesów (np. Rudnevs, Stilic, Arboleda, Buric, Luiz Herniquez, Injac, Djurdjevic, Krivets itd.).

U nas postawienie na Hiszpana Carrillo dało skok jakościowy w grze drużyny, podobnie jak postawienie na Hiszpanów przed rokiem i to pomimo beznadziejnego Sobolewskiego wraz ze sztabem trzymanego na siłę przez właściciela.

Powinny liczyć się umiejętności i możliwości oraz finanse, a nie paszport. Jak ktoś chce dawać zarabiać polskim menedżerom łatwe pieniądze za wciskanie do polskich klubów marnych zawodników i trenerów kosztem obcokrajowców, jego sprawa. Ale niech nie próbuje dorabiać do tego chorych ideologii i przekłamywać historyczne fakty na modłę swojego idola Jerzego Urbana.
Ostatnio edytowane przez Markus : 18.12.2023 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:33.