
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#91
|
||||||
|
Próbujesz być zabawny? No to po kolei:
Karherop napisał(a):
Cytat:
Cytat:
Sprawiedliwe i obiektywne traktowanie Wiślackich Hiszpanów oraz Polaków pokazuje, że w większości ci piersi są po prostu lepszymi zawodnikami. I to również od 90% innych ligowców. Dla Ciebie to problem, dla mnie zwykła obserwacja. Cytat:
Byleby się nie okazało, że głównym problemem Wisły, który już w poprzednim sezonie kosztował nas awans, jest nasz sztab szkoleniowy i jego kuriozalne decyzje? Poczynania Sobolewskiego nie miały wpływu na wyniki meczów z Ruchem, ŁKS, Zagłębiem, Puszczą itd.? Zmienianie piłkarzom nominalnych pozycji nie wpływa na ich grę? To wyjątkowo słaby żart.Piłkarze w Wiśle mają coraz większe problemy z najbardziej podstawowymi zagraniami dlatego, że grupowo zapadają nagle na amnezję wsteczną, a nie dlatego, że są źle trenowani i ustawiani? Tak chcesz się bawić? Cytat:
Cytat:
To jak zespół wypada i co gra jako drużyna w meczach z taką przykładową Stalą Rzeszów zależy przede wszystkim od tego, co piłkarzem nakazuje grać trener i jak ich przygotowuje do tego meczu. Cytat:
Ostatnio edytowane przez Markus : 27.11.2023 o godz. 19:07.
|
|||||||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#92
|
|
Szacun że chciało Ci się tyle wycinać post który był jedynie sarkastyczna odpowiedzią na niekończąca się opowieść z Twojej strony
Humor dopisuje i to najważniejsze |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#93
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|