
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 03.2016
Offline |
#10
|
|
Za błędy indywidualne również trener ponosi winę (nie tylko zawodnicy) tak jak za pozostałe elementy piłkarskie. Od tego są treningi by uczyć się ich nie robić, praca nad presją i skupieniem na boisku też należy do zadań trenera i sztabu, po to tam są by zawodnicy stawali się coraz lepsi. U nas nikt postępów nie robi i to dyskwalifikuje Sobola całkowicie i nie ma nawet sensu dalej dyskutować o statystykach, czy punktach. Trener ma rozwijać sportowca, nie robi tego to jest gównianym trenerem i się do tej roboty nie nadaje, nich idzie na kasę do biedry, może tam ogarnie. Niech bierze cały sztab, na dział mięsny, na magazyn i do ważenia warzyw
![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|