The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 26.11.2023, 20:04
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Z 6 Hiszpańskimi odpadami z niższych lig w 1 składzie to my się prosimy o natychmiastowe ponowienie wyników spadkowych ŁKSów.
Na fantazji to jedziesz jedynie Ty, pisząc na przykład to powyżej. Otóż ta sytuacja miała już miejsce i była przerabiana: spadliśmy z Ekstraklasy grając odpadami z Hiszpanii takimi jak Carlitos, Imaz, Lionch, Gonzalez, Velez? Nie? Dziękuję.

Odpady takie jak Kalu Uche, Astiz, czy Cantoro, które trafiały do Polski z głębokich rezerw trzecich lig w Hiszpanii i Włoszech też nadawały się tylko do gry, kiedy mamy tutaj słoneczko? Takie właśnie brednie tutaj tworzycie i na ich podstawie snujecie jakieś koncepcje.

Oczywiście, że nasi obecni Hiszpanie nie są żadnymi gwiazdami, tylko dość miernymi piłkarzami. Są też słabsi niż ci za pierwszego Kiko, ale i Wisła dziś jest w innym, gorszym miejscu i ma mniej pieniędzy niż wtedy, bo nie gramy już w Ekstraklasie.

Na zachodzie i w tamtych ligach pełno jest zawodników znacznie lepszych. Każdy ma swoje wady i każdemu gdzieś nie poszło, bo inaczej żaden nie trafiłby do Polski. Ale to ciągle są w większości znacznie lepiej wyszkoleni i o wiele więcej potrafiący zagrać zawodnicy niż 90% innych pierwszoligowców. Pokazywali to nie raz, najczęściej zanim potrenowali nieco dłużej z naszymi wybitnymi trenerami. Problem, który mamy, a który uparcie albo próbujecie zmarginalizować, albo udajecie, że go nie widzicie, to beznadziejny sztab szkoleniowy, przy którym każdy słaby czy przeciętny zawodnik staje się jeszcze słabszy i jeszcze bardziej przeciętny, obojętne czy to jest Hiszpan, Polak, Szwed Albańczyk, Żyd itd.

Niech w końcu w tym klubie ktoś zatrudni choć raz porządny sztab szkoleniowy, złożony z profesjonalistów i wyłoży na to pieniądze zamiast na inne rzeczy. Zmieni się sztab na taki, zmieni się gra na lepsze nie tylko Hiszpanów. To naprawdę jest bardzo proste.

A o Sobczaku to lepiej nie opowiadaj jak błysnął, bo tak słabego napastnika nie było w Wiśle od lat. Asysta przy pierwszej bramce to kompletny przypadek, w ogóle nie wiedział gdzie jest piłka. A przy drugiej rzeczywiście zdołał dobrze dośrodkować i było to de facto jego jedyne sensowne zagranie w tym całym meczu. Jeśli to dla kogoś dowód, że to piłkarz, który powinien grać i który coś tam niby potrafi, to pozostaje mi tylko parsknąć śmiechem.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.11.2023 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:22.