
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#31
|
|
Nie da się na to patrzeć. Zamiast iść w górę, to my z każdym meczem jesteśmy coraz bardziej ch... Oczy bolą, zęby bolą, serce boli.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#32
|
![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#33
|
|
Alan URYGA BRAWO. Prawdziwy KAPITAN DAJE PRZYKŁAD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#34
|
|
Forma zespołu stabilna.Gdyby nie przypadkowe bramki dalej by bylo 0:0
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
Ta drużyna w obecnej sytuacji nie ma żadnych szans na awans do ekstraklasy. To jest niepojęte, co się dzieje z zawodnikami pod ręką tego sztabu szkoleniowego. Każdy popełnia koszmarne błędy i wygląda coraz gorzej, a nie coraz lepiej, począwszy od kapitana Urygi, po resztę Polaków, naszego Szweda czy wreszcie Hiszpanów.
Bez wyrzucenia Sobolewskiego i tego sztabu nic się nie zmieni, obojętnie kogo kupią. Jest dziś ktoś, kto może ze spokojem patrzeć na obecność Kazia Kmiecika i reszty tych orłów na ławce? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#36
|
Generalnie wszyscy Won. I wieczna hańba każdemu kto przyłożył rękę do tego jak teraz wyglada Wisła. Sobol, Zajac, Ramirez i Królewski. Gratulacje. Najserdeczniejsze podziękowania w stronę panów Blaszczykowskich i brzeczyszczykiewicza. Jesteście legendami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#37
|
|
Ale k... dramat.
Przegrywamy u siebie z GKS Katowice i rozpaczliwie się bronimy. Wygrana? Nic z tego nie wyniknie. Raz w roku i garbaty się wyprostuje. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#38
|
|
Jedyny plus tego meczu to to, że walczyli do końca i wyszarpali te 3 punkty.
Cała reszta tego meczu to jedno wielkie gówno. Z taką grą nie mamy szans na awans. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#39
|
|
a teraz ze 2-3 mecze przy pustych trybunach
|
|
|
|
Member
Od: 02.2021
Offline |
#40
|
|
Dzięki kibicom z C wygraliśmy mecz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#41
|
|
Zenujaca gra Wisly.
Szczesliwe zakonczenie, duzo szczescia. Bramka na 2-2 sedzia pomogl przyznajac nam aut |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#42
|
|
Główka Baeny TOP
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#43
|
|
dawniej się mówiło: Kiko's time
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#44
|
|
Pan trener Sobolewski po meczu.
Dwa tygodnie ciężko pracowaliśmy nad tym schematem, że jak Sobczak odbija plecami to Goku schodzi do środka. Cieszę się, że automatyzmy zadziałały. W końcu na plecach to ja się znam. Fartowne zwycięstwo na które zupełnie nie zasłużyliśmy. Dziękuje kibicom z C, że przez kilkazimowych meczów nie będę musiał marznąć na stadionie i oglądać na żywo to g...w wykonaniu drużyny trenera Sobolewskiego. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#45
|
|
@FraMat: "żart" nieśmieszny, natomiast podniecony jesteś i to jest fakt, ja jestem zażenowany tym meczem.
Trzeba po prostu poskładać tych piłkarzy do kupy, Hiszpanie wiedzieliby jak grać gdyby trener cokolwiek im mówił, nawet po Angielsku.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.11.2023 o godz. 21:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#46
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#47
|
|
Po tym meczu w zasadzie jedyne co mnie cieszy że Sobczak udowadnia że na polską siermiężna 1 ligę nie jest tak tragicznym napastnikiem, za jakiego niektórzy go mają.
No i może plus przy Gogóle, zrobił to czego Duda nie potrafił zrobić przez 46 spotkań. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#48
|
|
Gówno prawda... nawet nie oglądałem tego meczu, dopiero teraz zajrzałem na stronę i skojarzyło mi się z czasami Kiko jako trenera.
No, ale rozumiem, że tobie wolno żartować z aktualnej sytuacji, ale mnie już nie bardzo |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#49
|
|
Ale przecież wygraliśmy tylko dlatego, że byliśmy dużo słabsi niż GKS. Na tyle słabsi że tamci po bramce na 2:2 rzucili się na nas całą drużyną i zapomnieli o obronie. Mieli ze dwie patelnie na 3:1.
Bazując na takim mega fuksie my liczymy na powtarzalność. Tragikomedia. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#50
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#51
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#52
|
PS. Ja nie żartuje z obecnej sytuacji, nie jest mi do śmiechu od dawna. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#53
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#54
|
|
Racja, ale jest przynajmniej ciepło.
I zawsze mogę przełączyć na Comedy Central. Tam profesjonaliści udają dyletantów by nas rozśmieszyć. W przeciwieństwie do Wisły gdzie zasmucają nas dyletanci udający profesjonalistów. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#55
|
|
Zgadnijcie kto kupił wczoraj pakiet na 3 ostatnie mecze w tym roku
Mam nadzieję, że jeśli już to albo zamkną tylko sektor C, albo w razie zamknięcia całego stadionu oddadzą pieniądze za już kupione bilety. Druga sprawa - na stadionie 15 tysięcy osób, a jak Sobczak dostawał tę piłkę na kontrę, to daję sobie rękę uciąć że NIKT nie wierzył że coś z tego będzie (łącznie ze mną). Dośrodkowanie leciało pół godziny, główka Baeny drugie pół. Tam było mniej niż 1% szansy na gola biorąc pod uwagę zmęczenie Sobczaka (chłop miał wystartować sprintem do kontry a miał w nogach 100 minut grania) i zerowy margines błędu. Drużynie, która potrafi spieprzyć wszystko, wyszło akurat to. Football, bloody hell |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#56
|
|
ale wspaniała była ta asysta sobczaka przy golu na 1:0
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#57
|
|
Jest zawodnikiem jakich pełno w 1 lidze, ale i tak w 3/4 zespołów miałby 1 skład, bo swoją robotę na.bpisku zrobil. Zawsze powtarzałem że w Wiśle brakuje zwykłych szarych ligowców którzy znają ligę, mają doświadczenie, wykorzystują swoje cfaniactwo i przepychają mecze kolanem. Świetnych technicznie Hiszpanów i tak już przedawkowalismy.
Bramka na 2-2 to też nie wejście hiszpańskiego skrzydłowego, ale Jarocha zrobiło nam nam bramkę. Na takich zresztą szarych ligowcach to do esa awansowała i Puszcza i Ruch. A Ruch to nawet bardziej na przeciętnych 2 ligowcach wzmocnionych Sadlokiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#58
|
|
Żan Medved lubi to
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#59
|
|
Angel Sobczak dzisiaj pokazał swoją wartość.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#60
|
|
jesli prawda jest - byl - news ze o Sobczaka strasznie zabiegal Radek to ......aaa nie chce sie juz znecac nad nim ...Sobol ktory byl twardzielem - legenda pilkarska Wisly - stal sie po prostu pajacem ktory juz pol roku temu nie powiedzial STOP
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|