
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
ŁKS nie odjechał na początku, miał niewiele lepszy początek niż my w tym sezonie. Po 12 kolejkach miał 3 miejsce i 4 pkt straty do Ruchu. Miał też tylko 1 pkt wiecej niż my obecnie.
W 13 kolejce zremisował z nami i dopiero od 14 kolejki zanotowal 5 wygranych z rzędu. Tak więc jak ktoś teraz złapie serie 5-7 wygranych z obecnej szerokiej czołówki to ma szansę jeszcze odjechać.. Odra Opole która wyraźnie teraz lideruje też raczej nie odjedzie. Z 13 najbliższych spotkań aż 12 rozegra na wyjedzie (3 w roli gospodarza w Bełchatowie). Nie będę zaskoczony jeśli w top 3 rundy jesiennej będzie Miedź, Wisła i Arka (kolejność dowolna).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.10.2023 o godz. 07:53.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|