
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#91
|
|
Nie. Nie grają poniżej oczekiwań. To oczekiwania kibiców, albo raczej wyobrażenia kibiców Wisły wobec nich są nieadekwatne do ich umiejętności. Nie bez powodu wylądowali oni w 1 lidze polskiej, czyli na peryferiach prawdziwego futbolu. Co z tego, że Hiszpanie są dobrze wyszkoleni technicznie i mogą sobie fajnie poklepać na treningu grając w dziadka? Jak przychodzi presja to Goku nie potrafi do nogi partnera podać na 2 metry. Rodado zamiast ładować w bramkę mając przed sobą bramkarza to najchętniej by chciał okiwać jeszcze ze 4 obrońców żeby za łatwo nie bylo.
To jest ....a nieprawdopodobne jak ci piłkarze są bezmyślni. Pierdyliard wrzutek górą, żadnego zagrożenia bramki. Jedna wrzutka po ziemi i gol. Co nasi galacticos następnie robią? No oczywiście kolejny pierdyliard wrzutek górą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#92
|
|
Wszyscy grają poniżej możliwości. Najlepiej widać to na przykładzie Junci: jak grał i prezentował się wiosną, a jak gra teraz. Jego sufit to nie jest to, co dziś widzimy. Tyczy się to niemal każdego innego piłkarza, włącznie z Goku, którzy pod ręką Sobolewskiego i w jego taktyce zatracają wszystkie swoje możliwości. Obojętnie czy Hiszpanie, czy Polacy, czy ktokolwiek inny.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#93
|
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#94
|
|
Bylejakość i dziadostwo to nasze zasady działania. Królewski zrozumiał że żeby z tym skończyć trzeba by się pozbyć legend.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#95
|
|
Nie wiem czego wy chcecie.
Jest chu ....wo ale stabilnie. A stabilizacja to klucz do sukcesu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#96
|
|
A ja w koło będę powtarzał - konieczność grania Dudą przez cały mecz, czy chociaż godzinę to samobójstwo.
Niech tego Krzyżanowskiego wstawią, albo znajdą gdzieś hajs na kogoś innego, bo przecież ten gość się nadaje jak Plewka czy inny Brud do Resovii albo Chrobrego a nie do nas. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#97
|
|
Obrona Chrobrego zestawiona z 18 i 20 latka którzy jeszcze miesiąc temu biegali po boiskach 4 ligi i do tego murzynek z 4 ligi kujawsko- pomorskiej. Takie Asy za3mały Rodado Goku Alfaro i Villara. Dramat qrwa dramat
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#98
|
Ocena zawodników, których aktualnie mamy będzie możliwa jak przyjdzie tutaj trener. Chociażby daj Boże Brosz. Jedyny o którym wiemy, że jest szrotem to Raton. ![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#99
|
Jakość poszczególnych zawodników ma marginalne znaczenie jeśli są wokol nich są jednostki które ich zespół za uszy. Na dziś my takich nie mamy. Albo mamy wyłącznie życzeniowo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#100
|
|
Nie zwalajcie sto procent winy na Sobola bo on też jest w tym wszystkim ofiarą. To nie trener jest największym problemem a w kolejności
1. Chory prezes 2. Ogólnie chore zasady ustalone przez prezesa, przeniesione na sztab i zawodników 3 Sztab/trener Hmm pomyślmy, nawet wyjazd na obóz w Turcji zima musiał być niezłym roz.......em umysłu dla kopaczy. Biedakom z biednego klubu gdzie non stop się mówi o bankructwie, dziurze w budżecie, biedzie pojechali sobie do Turcji na wakacje a masa drużyn z I ligi trenowała w tym czasie w Polsce. To są po.......one zasady, coś jak socjal w społeczeństwie. Socjal uczy wyciągania łap a nie pracy. Chore zasady w klubie uczą bylejakości, kombinowania a przede wszystkim nie uczą pozytywnych i normalnych wartości, a tylko wtedy sztab, piłkarze, będą się rozwijać jako ludzie i sportowcy. U nas wiadomo że taki Uryga może 2 lata się leczyć bo to człowiek Królewskiego i on w niego wierzy, a tako Sapala ma wyjebane bo może mieć wyjebane i zajmuje się zabawa zamiast gra. Normalnie by dostał kopa na ....e i wyleciał z klubu. Żaden człowiek, który chce się rozwijać nie zakotwiczy w tym klubie na dłużej i nie zrobi progresu. Ba, nam nawet lepiej nasciagac szrotu, patologii bo oni będą grali swoje i będą zbyt głupi czy niewymagający, niedojebani aby dostrzec skalę patologii. Żaden człowiek inteligentny, myślący, mający jakis honor w sobie nie udźwignie tego psychicznie. I tu bym nawet nie winił w 50 procentach Sobola że oni grają gorzej. Powiedzmy że 40 procent to jego wina a 60 to wina zarządu. I dlatego każdy chłop co umiał dużo, nagle proporcjonalnie do wielkości umiejętności, po chwili spędzonej tutaj, umie mniej niż ten co byl na starcie gorszy od niego. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#101
|
Ależ to jest wszystko przewidywalne ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#102
|
Forumowi odklejeńcy jak widzę w formie! ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#103
|
Piszesz tak, bo jesteś hejterem. Przecież wszyscy widzą, że gdyby nie skład, to klaskający radzio szykowałby się do trenerskiego debiutu w LM. ![]() To jest jakiś rodzaj syndromu wyparcia. To samo było ze Stolarczykiem 0-7 zgłoś się, wujkiem brzęczyszczykiewiczem. A to sędzia przeszkadza, a to murawa, pogoda, czerwona kartka, rywal za bardzo zmotywowany... ale żaden nie wpadnie na pomysł, że nie da się grać bez profesjonalnego i kompetentnego sztabu. Nawet w tak słabych rozgrywkach jak 1 liga. jakby sobolenko dostał Mbappe, Bellinghama to moze powalczył by o baraże. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#104
|
|
Królewski w pełni świadomie prowadzi Wisłę ku degrengoladzie... To jest ....a nie pojęte, co w tym klubie się odpierdala przez tego gościa w okularach i podartych spodniach!
Oczywiście nie mam pretensji do Sobola, bo gość robi to co może i ma pełne poparcie śmiesznego geeka. Pretensje mam do geeka, że mimo że nasza gra wygląda hujowo, to nic nie robi w tym kierunku żeby zwolnic głównego winowajce czyli Sobola.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 18.09.2023 o godz. 09:20.
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#105
|
Gdzie ja napisałem że Radzio ma słaby skład? Skład jeśli chodzi o umiejętności indywidualne ma najlepszy w 1 lidze, ale jeśli chodzi o grę pod presją/wynik/ambicje to jest dół tabeli. Taki sobie wybrali z dyrektorem to taki mają. I nie wierzę że nie można było ściągnąć innych opcji czy to teraz czy w zimie. Wymienienilbym spokojnie np Rodado na Szczepana z Ruchu, albo Villara na Michalika z Miedzi. I cóż z tego że technicznie pewnie 9 na 10 pojedynków 1 na 1 by z nimi wygrali skoro na boisku jedni potrafią udźwignąć presję, a drudzy chowają się za kolegami. Zresztą przypuszczam że na treningach w Myślenicach to tam się tiki taka wyprawia, o coz z tego skoro nie ma to żadnego przełożenia na wyniki na boisku. Skład mamy od czapy, trenera mamy do czapy i na tym się to zresztą nie kończy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#106
|
|
Największym problemem jest to, że mamy właściciela i prezesa od czapy.
Reszta to konsekwencja ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#107
|
I bełkot o presji w meczu z czerwoną latarnią ligi ![]() Człowieku, ogarnij się. Nie miałeś racji. Sobolewski to parodysta, sztab Legend też. Nic nie usprawiedliwia tych wyników. Nic. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#108
|
Jak ktoś sobie myśli że wrzucimy randomowych, nawet może i dobrych zawodników i stworzony z nich drużynę która od tak potrafi ze sobą grać to jest w błędzie. Nawet mecze z czerwona latarnia 1 ligi trzeba wybiegać i wygrać sposobem, co jak się okazuje dla naszego treneiro jest już za dużym wyzwaniem. Grać jako faworyt też trzeba potrafić, a jak pokazuje nasze boisko od 6 spotkań - kompromitujemy się na każdym kroku. Zresztą, zobaczycie jak to mamy świetny skład gry zima znowu będzie rotacja po 10 zawodników w obie strony. I to czy będzie jeszcze Sobolewski czy nie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.09.2023 o godz. 09:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#109
|
Jest to typowa formułka ludzi nie mających pojęcia na co patrzą - do których należysz. Co więc nie zagrało? Taktyka. Wrzutki - czyli jedyne co ten bałwan potrafi - nie zadziałają. Wbrew temu co prześmiewczo twierdziłeś w poprzednim sezonie - to kretyńska taktyka. Gole strzelamy głównie po kontrach, indywidualnych zrywach, strzałach z dystansu. Podobnie - bredziłeś wyśmiewając moje uwagi co do sparingów. Nie miałeś racji. Drużyna nie jest zgrana, masa jest podań do nikogo i wrzutek na puste pole. W kolejnym meczu! Zamiast to trenować ten idiota robił sobie przegląd drugiego i trzeciego garnituru. A Ty szydziłeś z ludzi którzy zwracali na to uwagę - brawo. Nie atakuję Sobolewskiego z powodów które Ty, MaLk czy FraMat mi przypisywaliście, tylko dlatego bo jest taktycznym dyletantem, jednym z najsłabszych pod tym względem trenerów w pierwszej lidze. On i jego sztab to pajace którzy nie powinni funkcjonować w piłce na poziomie centralnym. To jest jakiś cyrk że zespół kosztujący tak wiele prowadzi banda nieudaczników i emeryt. Tu nie ma przypadku - przegrywamy bo potrafimy grać tylko do 15- go metra od bramki przeciwnika. Większość podań jest do tyłu i w poprzek, bez zyskiwania terenu. Większość groźnych ataków nie kończymy strzałem, zwykle jest wrzutka do nikogo. TO JEST WINA TRENERA, NIE SKŁADU. Z taką grą środek tabeli to maks, bez względu na piłkarzy. Oglądam czasem inne mecze pierwszej ligi, JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ PRYMITYWNYCH TAKTYCZNIE DRUŻYN NA TYM POZIOMIE! Dla dyletantów takich jak Ty nie jest to widoczne z uwagi na wysokie wyszkolenie techniczne naszych piłkarzy, ale taka jest prawda. Myśliwiec nie szydził z Sobolewskiego bez powodu. Wszyscy trenerzy widzą jaki dyletant prowadzi Wisłę... Miej świadomość że klakierzy tacy jak Ty są współwinni obecnej sytuacji. Zauważyłeś to co mądrzejsi od Ciebie widzieli wcześniej kiedy sytuacja jest już tragiczna.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.09.2023 o godz. 13:06.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#110
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#111
|
|
Potrafię na argumentach, tak jak powyżej, więc niewiele tutaj wskórasz.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#112
|
|
zabawne, że ktokolwiek, po przerżniętym barażu z zespołem prymitywnej piłki opartej na sfg i kopaniu po nogach
(a także leżeniu na boisku przez 5 minut po "faulach") dał szansę nadal prowadzenia Wisły w rozgrywkach I ligi "sztabowi legend" zjazd niektórych w ciągu roku od przyjścia do Wisły jest taki, że głowa mała a tu toczą się rozmowy o tym, że ktoś nie trzyma ciśnienia, chowa się za innych itp. itd (to jest istotne ale nie w tej sytuacji) dyletant pozostaje dyletantem w każdej dziedzinie od uprawy ziemi do kopania hobbystycznego piłki dlatego Sobol, jego ekipa, dyrektor sportowy powinni zostać ... dyscyplinarnie w 30 sekund po wyniku baraży teraz? okopujemy się w walce o spadek nie wierzycie? cóż i cusz.... ps. binarny Jarosław tak się zna na prowadzeniu klubu, że zaora nas na lata świetlne w II albo i niższej lidze ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|