Cytat:
|
Ciekawe co na to nasz Jarek...
|
Hmm, no cóż... Generalnie to nie chce mi się tego czytać, jebać Putina i Rosję za tę wojnę ale udawanie przed debili dla debili, że tylko ludzie podejrzani mają związki z Rosją to czyste kurestwo.
Politycznie poprawny świat idiotów, w sytuacji gdy cały świat jakoś tam nadal powiązany biznesowo jest z Rosją, jak nie bezpośrednio, to pośrednio, chłapiąc np. gaz z Turcji, która ma go od Rosji.
Pojebało się tym ludziom w głowach od rozpuszczania propagandy.
To jest to samo co tekst o pobiciu Komara. Nawet gdyby to zrobili kibole i tam z maczetami go gonili, to jeśli motywem była by dziewczyna, to po .... to wiązać z kibicowaniem. To, że jest jakaś bojówka to nie znaczy, że wszystko co robią czy to w swoich biznesach narkotykowych czy wyjasnianiu spraw miłosnych musi być zrobione na tle kibicowskim. To tak jakby powiedzieć, że Jadczak jak idzie srać rano, to robi to dla gazety, żeby zaznaczyć, ze jest dziennikarzem.
Jak już ktoś ma taką paranoję, że wszędzie widzi kibolstwo albo sponsorowanie wojny albo udaje, że wszyscy się odcięli od Rosji w imię zasad, to ma dobrze w głowie najebane.