
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
Powiedziałbym więcej - nie mamy drużyny. Nie chodzi mi o mental, morale etc, Ci ludzie wyglądają jakby ich wszystkich przed meczem z parku wyciągnęli i widzieli się pierwszy raz w życiu na oczy. Nawet piłkarze którzy są tu rok jak Jaroch i Łasicki!
Rzut wolny, wrzutka? No oczywiście tam gdzie nie ma żadnych naszych piłkarzy. Dośrodkowanie? Jak celne to do nikogo. Jeden podaje w prawo, drugi biegnie w lewo. Przecież to jest jakaś kpina! Najlepsze że wg. dziennikarskich mózgów (m.in. Karcza i Treli) atutem miał być brak rewolucji i zgranie A tu drużyna z nowym trenerem i 9-cioma nowymi piłkarzami nas miażdży zgraniem, ustawieniem i taktyką.Może trzeba tak jak FraMat proponował - dać Radziowi 8 lat to zaczną wyglądać jak zespół. W Puszczy zadziałało. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|