
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#1
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#2
|
Hyballa zjebał któregoś to Kmiecik stanął w obronie lesera i było po trenerze. No chyba, że nowy przyjmie taktykę Guli, czyli branie każdego frajerstwa zawodników na siebie. Efekt będzie taki sam, zachowanie status quo. Czyli kasowanie co miesiąc za frajer, bez presji, bez oczekiwań w przyjemnej rodzinnej atmosferze. Czysty PRL czy się stoi czy się leży... A jak ktoś ma pretensje albo co gorsze wymagania to wariat, oszołom albo hejter. I super, tylko w takiej sytuacji oczekiwanie od ciężko pracujących ludzi żeby kupowali bilety czy karnety i za swoje wypracowane pieniądze utrzymywali bandę nierobów i leserów, tracąc przy tym nerwy. To jest szczyt bezczelności. Dlatego pytam gdzie jest socios? Żeby wytłumaczyć Królewskiemu że miarka się przebrała.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.08.2023 o godz. 11:52.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
Jesteś pełny pychy i buty - jak większość kibiców tutaj - przez co nie zauważasz że taktycznie jesteśmy pośmiewiskiem pierwszej ligi. Byle zbieranina drugo-trzecioligowych odpadów, choć indywidualnie pokraczna - daje nam odpór dzięki dobrze dobranej taktyce, ustawieniu, grze zespołowej. I dwiema - trzema piłkami dostaje się pod nasze pole karne. Ma schematy SFG które kończą się strzałami z groźnych pozycji - strzały są do dupy bo materiał piłkarski jest nędzny, ale jest pomysł i realizacja. Odpowiedziałem Ci, więc teraz - po raz trzeci i ostatni zapytam: na jakiej podstawie twierdzisz że Sobolewski jest średnim trenerem? I nie próbuj znowu wywijać się jakimiś bzdurnymi formułkami. Co działa, co dobrze ustawił, jakie schematy - konkrety proszę. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#4
|
Ten cytat dotyczy akurat bronienia: "Na pewno po tym meczu będziemy mieli dużo materiału do analizy. Najważniejszą rzeczą jest poprawienie ustawienia przy stałych fragmentach gry". - podsumował Głowacki. Jak widać ciągle poprawiają od 8 lat. Zarzuty o brak automatyzmów są z dupy. Sobol jest średniakiem, a nie naprawdę dobrym trenerem. Nie wiem ile da się wypracować przy takiej rotacji. Lato 2022 (przyszło 20, odeszło 20) Zima 2023 (przyszło 7, odeszło 5), Lato 2023 (przyszło 10, odeszło 18). Oczywiście nie wszyscy byli związani z 1 drużyną, ale tak czy inaczej to aberracja. Ta pycha, o której wspominasz to także twoja cecha. Bo my również gramy odpadami, tylko o trochę innej specyfice. Nasi w przeciwieństwie do tamtych są lepsi technicznie, grają lepiej na 1-2 kontakty itd. Problem polega na tym, że niekoniecznie są lepsi fizycznie, wydolnościowo i zupełnie nie radzą sobie w defensywie. Powiem więcej... Oni już się tego nie nauczą. Jak Wdowiak, który nie przebił się w Rakowie właśnie z tego powodu. Ogólnie, żadne argumenty, które wydaje ci się, że masz, nie mają znaczenia, do czasu, gdy nie pojawi się tutaj ktoś, kto udowodni, iż są prawdziwe. Nie przytrafiło się to ani Stolarczykowi, ani Skowronkowi, ani Hyballi (choć trzeba przyznać, że jako jedyny starał się wprowadzić swoją filozofię gry), Guli, Brzęczkowi i teraz Sobolewskiemu. Więc jakie sprawdzam? Ilu jeszcze musimy przemielić, żeby wziąć pod uwagę inne opcje?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 13.08.2023 o godz. 13:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#5
|
Jeśli jak dotąd zmiany trenerów nic nie dały - a nie dały - to nie oznacza to, że należy zostawić Sobola. Przeciwnie, oznacza to, że należy zmienić i Sobola (plus cały sztab), i wszystko inne, co mogło powodować grzęźnięcie w dupie, jakie jest naszym udziałem od lat. Skłaniam się ku teorii, że wymiana całego sztabu nie wystarczy, Powinien pojawić się nowy prezes. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#6
|
Dodatkowo, bo nie wiem czy to wybrzmiało, problemem jest pomysł na Wisłę. Wygląda na to, że nie da się zrealizować marzenia o Wiśle grającej pięknie, skutecznie i ofensywnie. Może więc pora zmienić już paradygmat i z chmurek zejść na ziemię. I zbudować coś w stylu Rakowa. Z innym balansem. I w dużej mierze piłkarzami o innych charakterystykach?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 13.08.2023 o godz. 15:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#7
|
Argument z dupy. Nikt nie twierdzi że ten skład to geniusze futbolu. Nie byli nim też piłkarze Radomiaka, Miedzi, Ruchu, ŁKS-u, nie wspominając o Puszczy. Przy okazji - Radomiak to nie były polskie chłopaki. Większość nowych nabytków ma za to bardzo solidne CV z ligi mocniejszej niż nasza. Żadni geniusze, ale sporo tam grali. Widać to po ich indywidualnych umiejętnościach. Żadna pycha, racjonalna ocena aytuacji. Argument z dupy. Cały czas trujesz że skład jest za słaby, chociaż tego nie wiesz. To tylko Twoje fantazje. Słaby jest na pewno trener, bo widać to choćby po tym jak pilkarze się ustawiają. Ale tak będziesz sobie .......ił do czasu aż zatrudnimy ogarniętego trenera, co pewnie nie nastąpi. Baw aię dobrze. Nie masz żadnych argumentów, sprzedajesz tylko jakąś ogólną wizję o "klątwie Wisły", mentalności i złym DNA. Innymi słowy - wciskasz niekontruktywny bełkot o niczym i pośrednio bronisz Sobolewskiego. W końcu - skoro nie dało się z Głowackim, to nie da się z Łasickim. To że skład, liga i cele są zupełnie inne - nie pasuje do bajeczki?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.08.2023 o godz. 17:05.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|