
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
To, co tu sie odp...la w komentarzach, to paranoja.
TOTALNA DOMINACJA Wisły i wielka kupa szczęścia Stali. Co najmniej 3 ekstremalnie dobre intuicyjne interwencje bramkarza i dodatkowo wybicie piłki prawie z linii bramkowej przez obrońcę. Ogladałem już mecze Barcy, Realu, Citizenów w ktorych mieli podobne statystyki, jak Wisa i mecze przegrali. A oni maja kopaczy za zyliardy Eurosów, a nie odpady z zaplecza. WIĘC DAJCIE SOBIE NA WSTRZYMANIE, ZMARSZCIE FREDA BY WAM CIŚNIENIE Z MÓZGU ZESZŁO, albo po prostu zimny prysznic. Mecz był w naszym wykonaniu całkiem solidny. Zabrakło trochę szczęścia i umiejętności. Nawet kondycyjnie nie padli, a dojechali na oparach do mety. A na razie to WSZYSCY traca punkty i to seriami. Ja widzę progress. ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|