
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
Tylko to wszystko już dawna historia. Pod rządami naszego TRIO wszyscy idą na dno, każdy kolejny zawodnik traci formę... Potem jest ruch transferowy jak na lotnisku Balice... Uważam, że z obecnej drużyny można więcej wycisnąć. Wystarczy ją poukładać i zastosować taktykę dopasowaną do tych zawodników! Przecież po naszych SFG przeciwnik miał sytuację dla siebie albo wychodził z groźną kontrą... Ja na prawdę nie ogarniam co oni wszyscy robią na treningach... A taktyka Sobolball to jest jakiś stan umysłu... Jakby nie było dominowaliśmy, waliliśmy głową w mur... to zamienił napastników zamiast zagrać na dwóch... Gonimy wynik a wchodzi Gogół i Krzyżanowski... ![]() Moltenisa może uratować zmiana obywatelstwa na hiszpańskie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|