
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#1
|
|
To Hiszpanie powinni ciągnąć Wisłę z automatu.
A tu widać, ze oni nie są zbawicielami. Stanowczo za dużo Hiszpanów i tu Sobolewski nie jest winny. Wujek jako ta kanalia zawalił w sezonie spadkowym, a eksperyment Ptaka tym razem w wersji Wisły coraz bardziej zawodzi... W pierwszej kolejności trzeba wywalić Kikuśka i ten szrot. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#2
|
Jakby nie spojrzeć bez Hiszpanów nie ma obecnej Wisły... Wystarczy spojrzeć co dzieje się jak schodzą podstawowi gracze i wchodzą zmiennicy i robi się bieda... Spójrzmy kto może pograć na naszych Hiszpanów i robi się tragikomicznie... Oczywiście nie rozumiem takich transferów jak Raton, Baena, Alfaro, czy Satrústeguia. Tyle tylko ze po drugiej stronie mamy takich asów jak Żyro, Młyński, Uryga, Colley... Ciekawi mnie dlaczego Biegański, podstawowy bramkarz poprzedniego sezonu wylądował na trybunach... Zamiast go pod promować i sprzedać to zaraz, znając naszych mega total, wow speców to rozwiążemy z nim kontrakt. 3 mecze z potencjalnie najsłabszymi drużynami, a tylko 5 pkt... Jeszcze nie skończyła się kolejka a jesteśmy dopiero na 6 miejscu... Ciekawe, czy nasz monochromatyczny prezes powieli błędy z poprzednich sezonów i nie będzie chciał się przeprosić z rzeczywistością... Sobolball to kolejny sezon w pierwszej lidze...! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|