
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
|
Taa. A co z tego co wpuścił Raton obroniłby Biegański? Oceniać bramkarza po ilości puszczonych bramek to śmiech na sali trochę
. A co do wspaniałomyślności sędziego. Co niby miał zrobić Raton? Złapać piłki nie mógł bo za rękę złapał go przeciwnik, to taka nowa forma walki o piłkę tylko sędzia nie nadążył. Dlaczego nikt nie zapytał gdzie byli obrońcy, dlaczego nie wybili piłki strąconej przez bramkarza ? ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#2
|
|
Nie krytykuje Ratona aby na siłe promować Biegańskiego... bo według mnie obaj są przeciętni...
Raton jak ten sezon pokazuje nie jest cudotwórcą i bez obrony ciężko będzie każdemu bramkarzowi... Chodzi mi o to, że obaj są przeciętni i obaj nie mieli pomocy w obronie... Biegański jest młody i chociaż można byłoby na nim zarobić... a Raton teraz tu jest i zaraz go nie będzie... więc chyba jednak lepszy młody polak, na którym można zarobić a nie stary hiszpan. Problemem jest obrona, czy nawet szerzej gra obronna całej drużyny... Polonia Warszawa grając w 10 strzeliła 2 bramki, a że druga z nich nie została uznana to tylko nasze szczęście. Z taką obroną nie mamy co szukać w barażach... a i w pucharze polski czeka już jakaś kompromitacja... Wystawienie Tachiego w pomocy to sabotaż... może trzeba by go sprawdzić w obronie.... tym bardziej, że Łasicki gra fatalnie... a ten nowy hiszpan to też taki troche ananas... Moltenis był solidny więc w nagrodę siedzi na ławcę... mam świadomość, że zawalił baraże ale inni też grali daremnie... więc nie wiem czemu tylko on ponosi karę...
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 30.07.2023 o godz. 21:01.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|