
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#11
|
Sobolewskiego nie byłoby w Wiśle, gdyby nie kompromitująca decyzja o pozostawieniu Jerzego 1/14 Brzęczka po spadku. Po ostatecznym krachu projektu "Vujović" i Wiśle szurającej o dno tabeli i bez groszy przy duszy nie było żadnego innego chętnego do objęcie trenerskiego stolca. Ciąg dalszy fatalnych decyzji to pozostawienie Sobolewskiego po kompromitującej dla Wisły końcówce jesieni, zwłaszcza pamiętnym meczu z Motorynką. Gdyby nie status klubowej legendy to po tym meczu zostałby wywieziony na taczkach. I tak doszliśmy do chwili obecnej. Jarosław razem z Kikosławem zrobili dużo, żeby dać Wiśle szanse na powrót do ekstraklasy, niestety nie dopełnili jednej z najważniejszych rzeczy...Nie zatrudnili trenera. Dlatego to historia nie będzie miała happy-endu. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|